Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Реклама

Даруймо радість дітям!

Обидва колективи «Надії» повернулися із Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю сільських школярів з бронзовими медалями Понад тридцять дитячих футбольних колективів з усіх куточків нашої держави сперечалися минулого тижня за нагороди Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю сільських школярів. Цей фестиваль уже не перший рік є складовою частиною Всеукраїнських сільських спортивних ігор. Змагання, які традиційно проходять восени на Київщині під девізом «Даруймо радість дітям!», визначили найсильніших у двох вікових групах.

Обидва колективи «Надії» повернулися із Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю сільських школярів з бронзовими медалями І в обох з них суперечка за нагороди не обійшлася без участі вихованців футбольного клубу «Надія» з Копичинців Гусятинського району (президент Володимир Тимчишин), які є учнями Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». Старші, п’ятнадцятирічні підопічні Володимира Фецака, мінімально поступившись рівненським ровесникам (0:1) і перемігши команду з Вінниччини (4:0), посіли в своїй групі друге місце, яке дозволило їм потрапити до четвірки кращих. Півфінальна зустріч із харків’янами, щоправда, склалася не на користь наших земляків. Жоден із суперників так і не зміг відзначитися в основний час. А в серії післяматчевих пенальті копичинські футболісти нічого не змогли вдіяти з голкіпером конкурентів — 0:3. Зате в поєдинку за третє місце з командою Одещини перевага гравців «Надії» ні в кого не викликала сумнівів — 4:0.

 

Подібна турнірна доля спіткала і чотирнадцятирічних вихованців Романа Ватраля. Мінімальна поразка від команди з Хмельниччини (0:1) була сповна компенсована впевненим виграшем над запоріжцями — 6:1. Далі невдала спроба стати учасниками вирішального поєдинку в зустрічі з командою з Дніпропетровщини (0:2) і матч за третє місце. На відміну від старших товаришів «бронза» дісталася молодшим значно в запеклішій боротьбі. Два тайми з непоступливими конкурентами із сусідньої Івано-Франківської області початкового рахунку зустрічі так і не змінили. І лише у футбольній лотереї «Надія» таки довела свою перевагу — 7:6.

Голова Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Георгій Гунтік, який був свідком успішного виступу юних футболістів з Копичинців, розповів, що урочиста церемонія закриття всеукраїнського дитячого фестивалю відбулася на районному стадіоні в Баришівці. Кубки, медалі і грамоти за третє місце гравцям «Надії» вручили голова центральної ради ФСТ «Колос» Анатолій Усенко, міністр аграрної політики України Юрій Мельник, перший віце-президент Федерації футболу України Олександр Бандурко.

Обидва колективи «Надії» повернулися із Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю сільських школярів з бронзовими медалями

Обидва колективи «Надії» повернулися із Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю сільських школярів з бронзовими медалями

В. ПАНЧУК.

На фото: обидва колективи «Надії» повернулися із Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю сільських школярів з бронзовими медалями.

Фото автора.

«Вільне життя плюс», №81 (15089) від 07.10.2009 р.


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Дьома 13.10.2009, 20:21
авжеш. наші найкращі
Цитата
 
 
#3 bigfan 13.10.2009, 15:21
Що не кажіть а молодці ;-)
Цитата
 
 
#2 Дьома 09.10.2009, 20:38
нєа, вони треті :D
Цитата
 
 
#1 Tar.ko 09.10.2009, 20:23
"Надія" найкраща )))
Цитата
 

Додати коментар