Нещодавно до нашої громади завітав професор класичної гри на піаніно з Університету Канзас, США – Славомір Добжанський. Його дідусь похований на цвинтарі у Гадинківцях, батько виїхав до Польщі у 40-х роках.
![Славомір Добжанський](https://i0.wp.com/207.154.203.86/wp-content/uploads/2019/07/slawek-647x1024.jpg?resize=324%2C512)
Сам Славомір живе у США вже майже 30 років та виступає по всьому світу з концертами.
Відчувши гостинність та підтримку активних жителів громади, Славомір має намір повернутись в Копичинецьку громаду з концертом у жовтні цього року. Деталі очікуйте у наступних випусках.