у селі Гадинківці, відбувся турнір із кібер футболу, де змогли взяти участь шістнадцять любителів віртуальних ігор. Вони методом жеребкування були поділені на 4 групи і змагалися на приставках та двох великих телевізорах. Учасники турніру отримали грошові призи та подарунки від організаторів. Переміг у турнірі Андрій Черниш з Копичинець, який із великими зусиллями обійшов свого найбільшого конкурента 12-річного(!) Луківа Дениса з Гадинковець.
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/81443871_2860347470689823_1242213144546246656_n.jpg?resize=696%2C696&ssl=1)
“Турнір подарував мені багато нових емоцій. Думаю, що незабаром відбудеться новий! Вся інформація буде згодом”, – каже головний організатор Дмитро Кушнір.
Цей захід став стимулом вперше відвідати Гадинківці, адже зміг об’єднати молодих людей за спільними інтересами з усієї громади.