Богдан Келічавий
Працюю у сфері розвитку міст. У вільний час допомагаю Копичинецькій ОТГ. Люблю подорожувати світом, знайомлячись із міськими радами та їх представниками. Керуюсь кредо: думай глобально, дій локально.
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ
Професійний цілодобовий д...
Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...
Підписання Меморандуму пр...
Підписання Меморандуму про співпрацю між уповноваженим органом з питань пробації та службою у справах дітей9 липня 2021 року відбулась робоча зустріч...
Потребуєш – візьми,...
Напередодні нового року, у п’яти магазинах громади, а саме в селах Оришківці, Гадинківці, Сухостав та місті Копичинці (2 магазини) були встановлені с...