Пауерліфтинг – це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги. Під час змагань, спортсмен повинен набрати максимальну кількість піднятих кілограмів у сумі. Береться до уваги також власна вага спортсмена.
1 березня, у місті Городенка відбувся обласний турнір з пауерліфтингу. У ньому взяли участь троє хлопців з міста Копичинці, які тренуються у місцевому тренажерному залі “Арнольд”.
Штокал Тарас (1995 р. н) отримав перше місце серед дорослих, виконав норматив кандидата в майстри спорту і при власній вазі 83 кілограми в сумі триборства підняв 565 кілограмів.
Фурик Василь (2000 р.н.) отримав перше місце серед юніорів у ваговій категорії 74 кілограми та виконав норматив другого розряду, піднявши в сумі 410 кілограмів.
Корнят Любомир (2003 р.н.) при власній вазі 74 кілограми підняв у сумі 400 кілограмів та здобув друге місце серед юнаків, виконавши норматив другого розряду.
“Мені подобається пауерліфтинг. Хоча це і важкий вид спорту, та я знайшов себе у ньому. Класне відчуття, коли поставив собі ціль і йдеш до неї через усі труднощі. Люблю атмосферу у нашому спортивному залі, тому запрошую усіх долучитись” – ділиться Тарас Штокал.
![Screen Shot 2020-03-10 at 3.16.35 PM](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/Screen-Shot-2020-03-10-at-3.16.35-PM.png?resize=696%2C569&ssl=1)