Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

СлавськеRock 2011 - два дні драйву у Карпатах

Протягом трьох днів з 29 по 31 липня у горах, смт.Славське об'єднало любителів рок-музики у фестиваль "СлавськеRock". Цьогоріч був ювілей, адже проводився він вже 5 рік поспіль. Окрім музичної програми, котра було доволі насиченою були також і інші розважальні моменти - майстеркласи, екологічні тури, тощо.

Дістатись до Славська не так вже і важко, всього 3 години електричкою зі Львова і перед вами вся краса Українських Карпат ну і звісно насолода від улюбленої музики.

Розпочалось все ще в п'ятницю. В цей день публіка співала, танцювала під гурти "Ніагара", "Jack O’Lantern", "Піккардійська Терція". Оскільки фестиваль є міжнародним то були і закордонні гості - харизматичні поляки "Sztywny Pal Azji", а також німці з драйовим панком "Dritte Wahl".

{gallery}2011/slavskerock2011{/gallery}

У другий день фестивалю (субота) програма ще більше стала насиченою, адже вдень в центрі селища розпочала свою роботу денна сцена, де слухачі могли насолодитись музикою від менш відомих гуртів таких як "Недаремно"
"Малхолланд Драйв", "Мінаморалі", "Sweetlo", "Ренесанс". Щоправда дещо заваджав дощ, котрий власне і тривав практично до закінчення денної сцени. Недалеко звідти також проводились різні майстеркласи - бодіарт, лялька мотанка. Особливо цікавою виявилась екологічна частина: молодь із підручних матеріалів зробила "скульптуру" Дарта Вейдера (відомого злого персонажа в Зоряних Війнах), котрий уособлював сміття. Досить таки класно - всі із задоволенням фотографувались із цим цікавим персонажем.

Ввечері розпочала свою роботу і вечірня сцена де виступали "WashingTones", "Los Colorados", "Трутні", "Animals’ Session", а хедлайнером виступили запальні "Гайдамаки".

 

Нажаль повністю відбутись фестивалю цьогоріч не вийшло через сумну трагедію, котра трапилась на шахтах у Донецькій і Луганській областях. Через оголошену жалобу - 3 день фестивалю було скасовано.

Спонсор допису: Любите цікаву і екзотичну їжу, наприклад суші? Тоді знайте що на сайті http://oshop.com.ua/ є набор для суши, за нормальними цінами


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Петросян 01.08.2011, 12:59
ка-пі-то-шка)))
Цитата
 

Додати коментар