Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Вхід

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей і 1 користувач на сайті
  • Solomon

Міні-чат

Повідомлення чату
Банер

СлавськеRock 2011 - два дні драйву у Карпатах

Протягом трьох днів з 29 по 31 липня у горах, смт.Славське об'єднало любителів рок-музики у фестиваль "СлавськеRock". Цьогоріч був ювілей, адже проводився він вже 5 рік поспіль. Окрім музичної програми, котра було доволі насиченою були також і інші розважальні моменти - майстеркласи, екологічні тури, тощо.

Дістатись до Славська не так вже і важко, всього 3 години електричкою зі Львова і перед вами вся краса Українських Карпат ну і звісно насолода від улюбленої музики.

Розпочалось все ще в п'ятницю. В цей день публіка співала, танцювала під гурти "Ніагара", "Jack O’Lantern", "Піккардійська Терція". Оскільки фестиваль є міжнародним то були і закордонні гості - харизматичні поляки "Sztywny Pal Azji", а також німці з драйовим панком "Dritte Wahl".

У другий день фестивалю (субота) програма ще більше стала насиченою, адже вдень в центрі селища розпочала свою роботу денна сцена, де слухачі могли насолодитись музикою від менш відомих гуртів таких як "Недаремно"
"Малхолланд Драйв", "Мінаморалі", "Sweetlo", "Ренесанс". Щоправда дещо заваджав дощ, котрий власне і тривав практично до закінчення денної сцени. Недалеко звідти також проводились різні майстеркласи - бодіарт, лялька мотанка. Особливо цікавою виявилась екологічна частина: молодь із підручних матеріалів зробила "скульптуру" Дарта Вейдера (відомого злого персонажа в Зоряних Війнах), котрий уособлював сміття. Досить таки класно - всі із задоволенням фотографувались із цим цікавим персонажем.

Ввечері розпочала свою роботу і вечірня сцена де виступали "WashingTones", "Los Colorados", "Трутні", "Animals’ Session", а хедлайнером виступили запальні "Гайдамаки".

 

Нажаль повністю відбутись фестивалю цьогоріч не вийшло через сумну трагедію, котра трапилась на шахтах у Донецькій і Луганській областях. Через оголошену жалобу - 3 день фестивалю було скасовано.

Спонсор допису: Любите цікаву і екзотичну їжу, наприклад суші? Тоді знайте що на сайті http://oshop.com.ua/ є набор для суши, за нормальними цінами

Коментарі:

Коментарі 

 
#1 Петросян 01.08.2011 12:59
ка-пі-то-шка)))
Цитувати
 

Додати коментар

Правила написання коментарів на сайті kopychyntsi.com.ua


Забороняється:
- писати коментарі, які не стосуються статті;
- писати коментарі, що ображають будь-чию честь, гідність чи несуть ненависницький характер щодо певної особи чи групи осіб;
- писати коментарі, що містять нецензурну лексику;


У разі порушення цих правил, адміністрація залишає за собою право знищувати коментарі без попередньої згоди автора коментаря та вказання причини


Захисний код
Оновити

 
Командоконтроллеры автоматические выключатели на сайте ksimex.com.ua.
. фонарики воздушные - фонарик - ищите тут technoportal.ua.