Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 58 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Фестиваль "Захід 2010". Як все було

Трошки затягнув з написанням статті про чудовий український фестиваль "Захід", але як то кажуть, краще пізно ніж ніколи, тим більше копичинецькі фестивальники там відзначились. От Вінта, Димна Суміш, Карна, Мерва - ось неповний коротенький список гуртів котрі виступили на сцені фестивалю.

Сам "Захід" цьогоріч перемістився із с.Звенигород у с.Старе Село, у місцевий замок. Сполучення з ним набагато краще ніж із Звенигородом - фестивальники могли дістатись як автомобільним так і залізничним транспортом, чого не скажеш про Звенигород. Проходило все дійство напередодні Дня Незалежності, 21-23 серпня, тому починаючи з першого дня фесту тут протрималась святкова атмосфера аж до останнього дня.

Цьогоріч фестиваль отримав і своєрідну ізюминку у вигляді території фестивалю - сцени були розміщені у місцевому старосільському замку. Незважаючи на те що фестиваль був платний (від 80-120 грн за три дні) охочих послухати якісну українську музику виявилось чимало. Саме на українській музиці було закцентовано увагу. Власне окрім а музичної сцени також в програмі була зазначена і мала, щоправда в кінцевому результаті всі гурти виступали на малій сцені. Загалом за 3 дні фестивалю в музичній програмі прийняло участь більше 30 українських гуртів. Літературна тусівка також не відставала, протягом трьох днів тривали літературні слеми за участі відомих і ще не зовсім відомих українських поетів. Окрім мистецької сцени організатори подбали про позаконцертне дозвілля фестивальників. Було зорганізовано на місцевому штучному стадіоні (подібного до т.зв "клітки" на копичинецькому стадіоні, але в набагато кращому стані) турнір із міні-футболу. Саме в ньому відзначились хлопці з Копичинців. Дійшовши до фіналу змагань (а брало в них участь аж 16 команд), наша футбол-машина зайняла 2-ге місце, поступившись переможцю по післяматчевих пенальті (направду лотерея).

А ввечері була музика. На всі смаки - від романтичного Холодного Сонця до запальної і драйвової Димної суміші. Фестиваль видався на славу! Звісно є певні недопрацювання і недоробки з боку організаторів, але це все ніщо в порівнянні з позитивом та драйвом для поціновувачів фестивального руху. На наступний рік обов'язково на фестиваль "Захід 2011". А завершити статтю хочеться класними словами ведучого (може і не дослівно): "На фестивалі "Захід" відпочиваємо по західному, по-западенськи" :) 

{gallery}2010/zahid2010{/gallery}


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Tar.ko 03.09.2010, 19:11
Фест вдався на УРА.
Не шкода тих грошей, що віддав за квиток, воно було того варте)))))
Цитата
 
 
+2 #1 bigfan 01.09.2010, 15:30
Класно провели час, всім западенцям великий респект!
Цитата
 

Додати коментар