30 C
Kopychyntsi
сьогодні 09.12.2023
Архів новин 2006-2018ІншеВ надії достукатися до людських сердець звертаюся до читачів сайту

В надії достукатися до людських сердець звертаюся до читачів сайту

-

В надії достукатися до людських сердець звертаюся до читачів сайту від імені волонтерів, які організували усі сили для того, щоб врятувати життя 8-місячної дитини. Богданчик Базюк наш земляк. Йому лишень 8 місяців від роду, а він вже завоював цілу армію прихильників. Хлопчик веселий та життєрадісний, дуже компанійський. Здавалося б – у такої дитини попереду світле дитинство та довге і таке цікаве життя. Однак доля розпорядилася по іншому. Богданчику поставили страшний діагноз – атрезія жовчних шляхів (вроджена вада жовчних шляхів, через яку жовч потрапляє до крові та отруює організм). Лікарі зробили Богданчику операцію з пересадки жовчних шляхів, але клітини печінки вже відмирають, тому необхідна термінова пересадка печінки. Донором для Богданчика стане його батько (необхідні обстеження та аналізи вже зроблено).

Дитина вже не перший місяць живе з мамою у Львівській дитячій клінічній лікарні, однак наша вітчизняна медицина надій не дає жодних. У першу чергу батьки звернулися в клінку Шалімова, до проф. Котенко Олега Геннадійовича, однак отримали відповідь, що такі операції робляться дітям з вагою більше 6 кг, і навіть тоді шансів вижити дають лише 2% зі 100. Донорської бази в Україні немає, оскільки за законодавством донором може бути лише близький родич.

Батьки Богданчика направили всі обстеження, аналізи та медичні висновки до дитячої лікарні Польщі. Польські лікарі згодні зробити операцію і дають непогані прогнози.
Але вартість тієї операції складатиме 65 тис. євро.

Сума дуже велика. Якщо перевести її у гривневий еквівалент, то вона здається взагалі космічною.

Впевнена – якщо об»єднати зусилля, то дитина отримає шанс на життя. Волонтерами зараз ведеться активна робота з поширення інформації та збору коштів на операцію для Богданчика. Ми просимо вас не бути байдужими та приєднатися до нас. Наше життя не зміниться, якщо ми один раз не вип.»ємо пива, не купимо якусь дрібничку чи поповнимо рахунок на телефоні на 25, а не на 35 гривень. Однак для Богданчика кожні 5, 10, 20 гривень дають більшу і більшу надію на те, що він відсвяткує свій перший День народження.

Усі реквізити для переказу коштів для Богданчика є на форумі сайту – http://kopychyntsi.com.ua/fleym/dopomozhemo-bogdanchyku.html#453.

Остання інформація про здоров»я хлопчика, а також про рух коштів на рахунках подається тут – http://bogdanchyk.blox.ua/html/1310721,262146,21.html?64896.

Окремо звертаюся до підприємців Копичинець – можливо, будуть бажаючі поставити скриньки для збору пожертв для Богданчика Базюка у своїх магазинах.

Щиро надіюся, що серед нас більше чуйних людей.

Якщо у когось виникнуть питання, прошу звертатися за телефоном 066 315 49 27 (Ліля, волонтер Богданчика).

 

Ліля Кондратhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ТРЕНІНГ ІЗ ПРОЄКТНОГО МЕН...

Минулих вихідних у Копичинцях відбувся тренінг із проєктного менеджменту.Учасники отримали якісні практичні та теоретичні знання із написання гра...

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...