Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 114 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Дитячий відпочинок у Карпатах

 Учні 4-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці разом з класним керівником Чорній Т.В. та батьками свої шкільні канікули розпочали з надзвичайно цікавого 3-и денного відпочинку в Карпатах (25-27 травня 2012 року), а саме у «Дитяче селище Яблуниця», яким опікується благочинна Місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні. 12 травня 2012 р., у дитячому відпочинковому таборі відбулось освячення нового спального корпусу.

Наші діти мали честь першими проживати у новому приміщенні. За цей відпочинок діти та їхні батьки щиро вдячні о.Руслану , настоятелю церкви Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста, який посприяв тому, що ми змогли відвідати це благодатне місце на високогір’ї Карпат. Кожного дня наша туристична група відвідувала каплицю Св. Зигмунда Гороздовського, що знаходиться на території табору, де відбувалися щоденні і недільна служби.

{gallery}2012/vidp_karpaty{/gallery}

Уся малеча разом з дорослими підкорили г.Говерлу. Відвідали туристичний комплекс «Буковель». Дуже вдало було поєднано фізичний і духовний відпочинок. Це благодатне місце назавжди залишиться у пам’яті маленьких туристів та їх батьків.

Фото: Ігор Кулька


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 bigfan 02.06.2012, 07:59
Карпати це класно
Цитата
 

Додати коментар