30 C
Kopychyntsi
сьогодні 08.12.2023
Архів новин 2006-2018СуспільствоВпровадитимуть українські вечірки...

Впровадитимуть українські вечірки…

-

"У клубах Тернопільської області будуть впроваджувати вечірки у вишитих сорочках," – така інформація з’вилася в інформагенції "ЗІК". У замітці головним чином говориться про першу (!) українську вечірку на Тернопільщині, яка відбулась днями, і про намір впроваджувати такі вечірки по всій області. З гордістю можна відповісти на це інформаційне повідомлення тим, що "Українська вечірка" на Тернопільщині вже була у містечку Копичинці, 7 липня 2006 року. zik.com.ua: "Першу у Тернопільській області вечірку в українських традиціях провели у розважальному комплексі “Алігатор”, що в обласному центрі, представники БЮТу, – повідомила 21 лютого ЗІКу прес-секретар ТОО ВО “Батьківщина” Олена Криницька.

У вишитих сорочках усіх відвідувачів запрошували безкоштовно.

Керівник Тернопільської організації “Батьківщина молода” і основний організатор заходу Ігор Яворський втілив у життя свій намір – пропагування української музики серед молоді.

“Найбільше тішить те, що без жодних комплексів та сором’язливості 90% присутніх на вечірці були у вишиванках та із задоволенням танцювали під українську музику”, – сказав Ігор Яворський.

Серед декількох сотень відпочиваючих були студенти, депутати різних рівнів, бізнесмени.

Подібні заходи подобаються молоді, тому, вважають молоді бютівці, таку ідею варто впроваджувати у клуби Тернопільської області".

Що стосується Копичинців, то ми не припинятимемо влаштовувати українські вечірки і, можливо, вже ближчим часом ви танцюватимете під українську музику у вишиванці.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Реставрацію Кутецької цер...

Незалежне видання TEXTY.ORG.UA назвали Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Копичинцях прикладом того, як слід реставровувати дерев’яні це...