Підписання Меморандуму про співпрацю між уповноваженим органом з питань пробації та службою у справах дітей
9 липня 2021 року відбулась робоча зустріч між начальником Гусятинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області Ольгою Чепелюк та начальником служби у справах дітей Копичинецької міської ради Іриною Сирник.
Під час зустрічі, учасники обговорили шляхи запобігання правопорушень та визначили напрямки роботи з неповнолітніми особами із числа перебуваючих на обліку уповноваженого органу з питань пробації. Особливу увагу приділили питанню залучення волонтерів до роз’яснювально – профілактичної роботи з неповнолітніми, які потрапили у конфлікт із законом.
В результатами зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю.
![photo5433741445078037965](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo5433741445078037965.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)