30 C
Kopychyntsi
сьогодні 09.12.2023
Архів новин 2006-2018СпортЗмагання із тенісу визначили найкращих

Змагання із тенісу визначили найкращих

-

 Вчора, 30 червня, в приміщені Копичинецької ЗОШ №1-гімназії нашого міста відбулись змагання з настільного тенісу присвячені 105 річниці з Дня Народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича, участь в яких взяли представники кількох районів Тернопільської та Хмельницької областей. По формату проведення чемпіонат був особисто-командний, а змагання проводились в 4-х групах: юнаки 10-13 років, юнаки 14-17 років, чоловіки 18-35 років, а також команда дівчат.

2.07.2012 – додали ще фотографій з події

В результаті запеклих тенісних баталій було визначено переможців та призерів у кожній із 4-ох груп.

Юнаки від 10-13 років
1 місце – Прядко Б. (смт.Чемирівці, Хмельницька обл.)
2 місце – Флінта Р. (м.Збараж, Тернопільська обл.)
3 місце – Хаєцький М. (смт.Гримайлів, Гусятиський район)

Юнаки 14-17 років
1 місце – Болебрух Н. (с.Старий Нижбірок, Гусятинський район)
2 місце – Бевз В. (смт.Гусятин)
3 місце – Водяний В. (смт.Гусятин)

Чоловіки 18-35 років
1 місце – Іванків Р. (м.Копичинці)
2 місце – Кадиш В. (смт.Чемирівці, Хмельницька область)
3 місце – Драгусевич М. (смт.Чемирівці, Хмельницька область)

Дівчата
1 місце – Човган С. (смт.Чемирівці, Хмельницька область)
2 місце – Прядко О. (смт.Чемирівці, Хмельницька область)
3 місце – Кренчем Д. (смт.Чемирівці, Хмельницька область)

Організатором змагань з настільного тенісу м.Копичинці виступив тренер клубу "Фаворит" був Росолович Сергій Анатолійович. Спонсором змагань став народний депутат України Стойко Іван Михайлович, за що йому вдячні організатори і учасники турніру.

Всі переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами, а також професійними ракетками. Окрім того на турнірі було відзначено також і декілька спеціальних категорій, а саме найстаршим учасником був Драгусевич М., наймолодшим – Прядко О., а спеціальну відзнаку "За бійцівський характер" отримав Дорогий П.

Окрім цього також підбили підсумки в загальнокомандних змаганнях. Так головний приз змагань, кубок, здобули вихованці копичинецького клубу настільного тенісу "Фаворит" (тренер Росолович Сергій) – Іванків Роман, Болебрух Назар, Петро Дорогий, Сищук Вадим, Сагайдак Людмила , 2-ге місце у команди з Чемировецького району, 3-тє місце здобула команда Старого Нижбірка.

Як говорять організатори турніру, кубок є перехідним і вже у наступному році в команд буде можливість знову поборотись за право володіти головним призом турніру.

Фото: Саша Хлібович та Олекса Іванків

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...

ТРЕНІНГ ІЗ ПРОЄКТНОГО МЕН...

Минулих вихідних у Копичинцях відбувся тренінг із проєктного менеджменту.Учасники отримали якісні практичні та теоретичні знання із написання гра...