30 C
Kopychyntsi
сьогодні 09.12.2023
Архів новин 2006-2018СпортФК Чортків - ФК Копичинці

ФК Чортків – ФК Копичинці

-

 Минулої неділі на стадіоні Харчовик у місті Чорткові проходив заключний матч першого кола між місцевим ФК Чортків та нашими футболістами. Нагадаю що підопічні Шпікули Ігоря Ярославовича впевнено закріпились у верхній частині турнірної таблиці займаючи достойне друге місце, тому виходячи на гру вважалися фаворитами. Після перших десяти хвилин розвідки вони що раз частіше вривалися в штрафну зону суперника раз у раз створюючи небезпечні моменти. 

Але захист господарів відбивався надійно створюючи при цьому небезпечні контратаки. Пам’ятається удар з-за меж штрафної який після парирування голкіпера Черниша Володимира влучив у перекладину. Хочеться відмітити гру копичинецького воротаря, який відіграв хороший матч, але після відмінного рейду форварда чортківчан, який зумів пробігти половину поля, йому прийшлось виймати м’яча із власних воріт. Всі надіялись що після перерви тренер ФК Копичинці проведе «настановку» і хлопці заграють якісніше, швидше і головне результативніше. Попри контроль м’яча та перевагу в класі м’яч вперто не хотів перетинати лінію воріт господарів поля. Нападаюча ланка копичинчан поповнювалась свіжими гравцями із лави запасних але це не допомагало. Нерви тим часом здавали і футбольне поле мало по мало перетворилось на місце вияснення стосунків. Господарям що раз не подобалась надійна хоча і жорстка гра Гондза Вадима. І після чергового моменту діло дійшло до бійки, в якій брали участь не тільки гравці команд, але й міліція, судді і місцеві вболівальники. Яких було мабуть чоловік 50 проти наших 200.

Дивлячись ігри Євро 2012 захоплюєшся тактовністю і повагою один до одного гравців. Для прикладу вчорашній такий важливий і напружений матч Італія-Іспанія. Хтось пам’ятає брудну гру, чи образливі репліки? Я ні, все було навпаки, ось це я розумію справжній футбол. Але це відхилення. Результатом штовханини, щоб зняти напругу суддя виганяє провокатора бійки і думаю безпідставно Вадима, все-таки він ввів себе адекватніше. Після ослаблення півзахисту команд впевненіше себе почула атакувальна ланка команд. Вийшовши на заміну Михайло Тесовський після відскоку м’яча від голкіпера не зміг з двох метрів головою попасти у порожні ворота. Саме цьому футболісту приписують відмінне гольове чуття, але на жаль цього разу воно його підвело. На останніх доданих хвилинах копичинчани знову мали хорошу нагоду хоча б зрівняти рахунок, але м’яч пролетів в кількох сантиметрах від стійки воріт. Заключний рахунок 1:0 дуже розчарував таку волелюдну аудиторію копичинецьких вболівальників, але маємо велику надію що після перерви хлопці ще порадують нас якісними та видовищними матчам. 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...

ТРЕНІНГ ІЗ ПРОЄКТНОГО МЕН...

Минулих вихідних у Копичинцях відбувся тренінг із проєктного менеджменту.Учасники отримали якісні практичні та теоретичні знання із написання гра...