30 C
Kopychyntsi
сьогодні 08.12.2023
Архів новин 2006-2018СпортВизначились переможці чемпіонату району з міні-футболу

Визначились переможці чемпіонату району з міні-футболу

-

22-23 березня в смт. Гусятин розпочався чемпіонат району з міні-футболу на майданчику зі штучним покриттям, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА. Для участі в змаганнях заявки подало 18 команд із 15-ти населених пунктів району, а місто Копичинці, селище Гусятин та село Городниця представили по два колективи.

 

Гарна погода дозволяла командам демонструвати змістовну та якісну гру. А до фінальної частини чемпіонату, вийшли команди Копичинець, Гусятина, сіл Ст.Нижбірка, Личковець, Сухостав, Васильківці та дві команди з Городниці.

Підсумком чемпіонату Гусятинського району з міні-футболу стала фінальна частина змагань, яка відбулась 29 березня в районному центрі на майданчику зі штучним покриттям вісім найсильніших команд розіграли нагороди, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

З першого півфіналу до фінальної частини змагань пробились команди смт Гусятина та міста Копичинець, а з другої — сіл Городниці та Васильковець.

Рівних у фіналі не було досвідченим футболістам з Копичинець, які й стали переможцями. Друге та третє місця визначила різниця забитих та пропущених м’ячів. В результаті фортуна була прихильною до городницьких спортсменів, які стали срібними призерами турніру. Третє місце посіла місцева команда — футболісти з Гусятина.

Призерів нагороджували дипломами медалями та кубком голова федерацій футболу Ігор Троян та директор ГРКП «ФСТ "Колос-спорт для всіх" Антон Кузик.

 Спонсор допису: Бажаєте зробити вашу домівку найкращою? Тоді диваны в Киеве допоможуть облаштувати квартиру якнайкраще

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...