сьогодні 24.03.2024
Архів новин 2006-2018СпортУ наших заслужене срібло

У наших заслужене срібло

-

21 квітня на міському стадіоні Тернополя відбувся фінальний матч обласних змагань Національного Кубку шкільного футболу “Євро 2012″. У вирішальній дуелі дуелі зійшлись команди Тернопільського НВК школа-ліцей № 13 та Копичинецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Звичайно боротись із спеціалізованим спортивним закладом доволі важко, тому моментів в наших футболістів було не так і багато.

Можна відзначити гарний удар в першій половині матчу у виконанні Ігора Мацієвського. Ігор пробив з лінії штрафної але по центру воріт, з чим без проблем впорався. Перший гол забили тернополяни на 22 хвилині матчу, тоді після атаки з лівого флангу тернопільської команди пішла передача в центр, нападник вийшов сам на сам із голкіпером і пробив у правий кут воріт. Відразу за хвилину у ворота влетів другий м’яч, коли гравець тернопільської команди перекинув його через воротаря.

Схоже що така обставина досить деморалізувала наших футболістів. Як наслідок матч закінчився із рахунком 4:0, на користь молодих футболістів з обласного центру. За результатами матчу Ігор Мацієвський був визнаний кращим півзахисником турніру.

Фото та відео: Роман Ватраль

Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги