Головна Архів новин 2006-2018 Спорт "Рубка на Рудках". Пейнтбольні баталії

“Рубка на Рудках”. Пейнтбольні баталії

-

Настав час бути героєм! Наступної неділі, 18 жовтня, на мальовничих берегах хутора Рудки, що розкинулись між Копичинцями та Хоростковом, розгорнеться справжня козацька битва. Змагатимуться безстрашні хлопці, що відчайдушно і з мужнім поглядому йтимуть на кулі. Щоправда, на кулі… з фарбою 🙂 Так-так, спеціально до 67-річниці створення УПА, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Бородиці пейнтбольний клуб Пантера презентує "Рубку на Рудках". Це буде незабутнє протистояння! За детальніше – повна інформація про подію.

 

Для того, щоб взяти участь у пейнтболі, вам потрібно не пізніше 17 жовтня зголоситися за номером 8 097 653 00 78 (Павло). Ціна послуги – 60 грн (прокат обладнання і форми – 30 грн, 100 куль – 30 грн).  

Пейнтбольні змагання проходитимуть на спеціально обладнаній фермі. В залежні від кількості охочих, на місці буде обрано спосіб змагання: це може бути або турнір 3х3, 4х4, або ж величезне багатоманеврене протистояння 8х8. Як свідчить практика, останнє на разі заслуговують на більшу популярність. Також буде випробувано нестандартні сценарії із застосуванням піротехніки.

Дістатися до хутора Рудки доволі просто. Можна це зробити з Копичинців (таксі – 35-40 грн., або своїм ходом – 5 км.). З Хоросткова ближче, і, навіть, можна пішки причалапати з поїзда. Можлива домовленість про надання транспорту. Також розібратися у ситуації вам допоможе карта.

Чекаємо гостей і команд з Тернополя, Теребовлі, Гусятина, Чорткова, Хоросткова і, звісно, Копичинців!

Розпочнуться пейнтбольні баталії о 13 годині за київським часом. Для глядачів буде відведене спеціальне місце. Прохання не запізнюватися!

Зустрінемось на патріотичній битві! Мати з собою хороший настрій і бажання перемагати!

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Чемпіону з Копичинець пот...

В березні цього року, ми писали про спортсменів з Копичинець, що захищають честь Копичинецької громади з пауерліфтингу (силовий вид спорту, коли спор...

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...