сьогодні 19.03.2024
Архів новин 2006-2018СпортФК Копичинці розійшлися миром з Колосом

ФК Копичинці розійшлися миром з Колосом

-

У неділю, 20 травня, відбувся третій тур чемпіонату області з футболу в південній зоні. У гості до копичан завітав один з попередньо прогнозованих фаворитів усього турніру – бучацький "Колос". Слід зауважити, що дебютному матч в чемпіонаті бучачани розтрощили суперників з рахунком 8:1. З пересторогою не пропустити стільки мячів, вийшли на поле і наші футболісти. Утім, очікування не справдилися, ба більше, можливостей виграти і моментів біля воріт було саме в копичинецьких спортсменів.

23.05.2012 – додано фотографії з матчу

Гра розпочалась на рівних тонах. Суперники довгий час акуратно приглядалися одне до одного. Загалом, боротьба точилась на середині поля. Протягом першого тайму з боку обох команд пройшло кілька небезпечних атак, але голом вони не закінчились.

Після перерви манера гри майже не змінилась. Відчутно побільшало боротьби, яка вилилась у десяток небезпечних моментів з боку ФК Копичинці, грубими порушеннями правил і численними суперечками між гравцями і з суддями. Втім, рівна гра позначилась і на кінцевому рахунку. 0:0. Звичайно, це непоганий результат, але краще завжди орієнтуватися на перемогу, що ми й, власне, бажаємо нашій команді на майбутнє!

Турнірна таблиця після трьох турів має такий вигляд:

Наступна гра 27 травня – ФК Копичинці зіграє на виїзді у Борщові з місцевою командою.

Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги