КМБЧ-2008

-

Хочеться порадувати цінителів баскетболу хорошою новиною. Нарешті чутки про міський чемпіонат з цього виду спорту втілилися у реальність. Змагання стали можливими з ініціативи Кузика О.А. та інших ентузіастів, які днями узгодять всі організаційні та матеріальні питання.

Від вас же, шановні наші читачі, потрібна активна участь у створенні команд та відвідування самих матчів, які орієнтовно відбуватимуться з 1-2 лютого. Заявка команд проводитиметься до 29 січня, у Копичинецькій ЗОШ №2, кабінет Кузика О.А., або за тел. 8-097-700-64-01. Наразі невідомі умови вступу, бо подейкують про невеликий матеріальний внесок з команди на призи, але з часом деталі турніру стануть відомі, про що ми додатково повідомимо.
Хто переможе, молодість чи досвід, командна гра чи індивідуальна майстерність, рідні стіни чи професіоналізм, стане відомо зовсім скоро. Отож, надіємось на вашу активність і нехай переможе найсильніший!

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.