30 C
Kopychyntsi
сьогодні 08.12.2023
Архів новин 2006-2018ПодорожіУНІЖ - фестиваль українського формату

УНІЖ – фестиваль українського формату

-

Здається, вже настало літо. Студенти здали сесію, здали екзамени і учні. Саме тому є можливість цікаво і незвично провести літо. Одну з таких можливостей для здійснення цікавих і захоплюючих подорожей пропонує МГО "КІМ" здійснити поїздку на фестиваль українського формату – "Уніж", котрий відбудеться 27-29 червня 2008 року у с.Уніж, Городенківського району, Івано-Франківської області. Про деталі поїздки та іншу інформацію щодо фестивалю дивіться далі.

Хочете поїхати проте не знаєте як!? Отже про все по порядку. Оскільки зараз в державі ціни на пальне досить високі, то приходиться економити. Отже вся подорож проходитиме приблизно так: 27 червня (пятниця) о 00.28 копичинецька делегація відправлятиметься із залізничного вокзалу поїздом Шепетівка-Івано-Франківськ до Городенки. В 5.02 ми там. З Городенки поїдемо бусом, ще 8 кілометрів пішки мальовничим берегом Дністра і ми на місці, в Уніжі. 27 червня та 28 червня відпочиваємо на фестивалі, насолоджуємось музикою, природою, Дністром та іншими позитивними речами, а 29 червня зранку відправляємось замовленим автобусом до Копичинців (нажаль цей день побути на фестивалі до кінця не зможемо, бо вдома на нас чекає масштабний День Молоді).
А тепер грошовий аспект. Тут є декілька нюансів. Отже почнемо з пільгової категорії – студентів. Вам як завжди знижки. Поїзд до Городенки десь 5 грн., бус з Городенки орієнтовно до 10 грн, 2-ох денне перебування на фестивалі 30 грн, і бус до Копичинців орієнтовно 30-40 грн. Отже в сумі 5+10+30+30(40)=75 (85) грн. А от щодо всіх інших (не пільгових) 🙂 категорій ситуація приблизно така. Поїзд до Городенки десь 10 грн., бус з Городенки орієнтовно 10 грн, 2-ох денне перебування на фестивалі 60 грн, і бус до Копичинців орієнтовно 30-40 грн. Отже в сумі 10+10+60+30(40)=110 (120) грн. Хоча для школярів можливі знижки на вхід на фест, тому краще не забудьте свої школярські квитки. Проживання на фестивалі буде здійснюватись в наметах, тому знайдіть намет або того, з ким ви там будете жити 🙂 і все необхідне для такого типу відпочинку. Також слід зазначити, що дуже важливою буде кількість охочих їхати бусом в Копичинці. Адже від кількості бажаючих і буде залежати, який буде транспорт чи на 10-12 осіб чи на 20-24.

Записатись на поїздку можна по телефону +380675924149, попередньо підписавшись у коментарях про бажання поїхати.

Іншу інформацію щодо фестивалю ви зможете переглянути на сайті фесту:
www.unij.com.ua

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...