Головна Архів новин 2006-2018 Подорожі До Зарваниці ходили правоохоронці

До Зарваниці ходили правоохоронці

-

На теренах Тернопільщини, а саме в с. Зарваниця, відбулася всеукраїнська проща, аналогів якої ще не мала Українська земля. 17 і 18 червня 2008 року до Зарваниці прибули зі всієї України керівники тюрем, слідчих ізоляторів, керівники обласних управлінь з питань виконання покарань і представники їхнього міністерства на чолі з головою Кощинцем Василем Васильовичем. Також сюди прибули всі капелани і представники різних конфесій і різних віросповідань.

Урочисте Богослужіння розпочалося 17 червня зранку греко-католицьким владикою Кир Василієм Семенюком, а ввечері всі пройшли пішим ходом з лампадками із с. Вишнівчик до с. Зарваниця, де відбулася посвята води. 18 червня відбулася заключна Служба Божа, де всі отримали архиєрейське благословення, а також були нагороджені грамотами за впровадження Божого слова серед засуджених. Такою почесною грамотою був нагороджений і наш парох-капелан отець Ігор Середа і начальник установи КВК №112 Якубів Степан Петрович.

Представники областей України (Харківської, Одеської, Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької, Полтавської) були шоковані гостинністю тернополян і залишилися ще й на 19 червня. Останніми словами при від’їзді були слова подяки і бажання відвідати святе місце родинами.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.