30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.05.2024
Архів новин 2006-2018ПодорожіКраїна Буковель запрошує вас!

Країна Буковель запрошує вас!

-

Санки, ковзани, сніжки це звичайно все класно, але воно і в порівняння не йде з тим задоволенням, яке ти отримуєш від катання на лижах. А вже якщо говорити про справжнє гірське катання, та ще й на самому крутому курорті не тільки України, а й Східної Європи, то і порівнювати нема з чим.

Десь я вже колись писав, як добратись, особливості, та багато-чого іншого про екстрим чи екстрем місцину, тому цього разу зосереджусь більше на цікавинках нового 2007-2008 сезону.

По-перше радує те, що катання розпочалося набагато швидше, тому особливого ажіотажу нема, хоча цін це не стосується, так як вони все рівно підросли. За 2 дня вихідних вам прийдеться виложити мінімум 318 грн. за канатку та 130 грн. за прокат лиж (з понеділка по п’ятницю включно, з 08:00 до 08:59 в касах можна придбати абонементи на витяги та прокат зі знижкою 20%). Інші витрати залежать від товщини вашого гаманця. Якщо ви звичайно не директор ковбасного цеху, чи крутий підприємець, то проживати в Буковелі ви не будете, так як там за одного чоловіка просять від 100 до 600 доларів США за добу, в залежності від кількості зірочок на вході в готель та престижності номера. Альтернативою в такому випадку виступають приватні садиби сіл Паляниця (5 хв. до курорту) Татарів, Яблуниця чи навіть Ворохта, але в такому випадку треба мати вже «колеса» (у розумінні машину). Ціни тут також різні 50-150грн.

Вигляд з канатки

Щось тим витягом сильно кидає

Хватить вже про гроші, давайте поговоримо по приємне, адже коли витяг підносить тебе на вершину в тобі зразу появляється відчуття що ти на вершині світу, а спуск, це мовби подвиг, який треба зробити. А ще, якщо ти жодного разу не впав, і примчався перший, то слів не вистачає, для описання тієї радості, яка появляється в твоїй душі. Зовсім друге діло коли ви на гірських лижах вперше, чи як то кажуть, для них не народились. Тоді на вас чекає серйозний сплеск адреналіну, негарні слова з боку сусідів по трасі і ще багато-чого. Інколи новачки витворяють такі трюки, що і профі не повторить. Наприклад катання пересіченою місцевістю, тобто лісом, та ще й задом на перед, або неймовірні віражі на одній лижі.

Ми на вершині

Вид з г.Буковель

Усміхнулись, тай добре, пора поговорити про хавчик. Ситуація майже та сама, що і з проживанням, олігарх – 100-150 грн. при незначному апетиті у бугелі при витягах, а про ресторани я взагалі мовчу. Хоча ми примудрялися приходити із своїми сосисками та печеньком, брати один раз чай по 5 грн., а потім бігати по кип’яток і питатись – За воду також платити?, і таким чином здешевляти його до 2,5. Вже як згадав про сардельки, то скажу, що в деяких ресторанах можна попасти на Копичинецькі ковбаси, це так не для реклами, але все одно приємно. Пообідали, лижі вже надоїли, тому можна піти на каток. Він тут у прекрасному стані і тому народу тут завжди вдосталь. Ще на Буковелі є такі розваги як нічне катання, дискотека, екскурсії на квадроциклах, сауна і масаж, фітнес, ну ви зрозуміли – чого душа забажає. Якщо ви відноситесь до категорії екстремалів-новачків, про яких я описував вище – для вас спеціально створено Школу лижників та дитячу гірку.

А ви подивіться до низу, ще й не таку міну скорчите 🙂

І незважаючи на потепління, на курорті вночі спостерігається стійкий та впевнений мінус, що дозволяє трасам залишатись у доброму стані та радувати лижників. Активне снігонапилення на всіх трасах та професійна робота водіїв ратраків – і вже на ранок на нас чекають чудово підготовлені траси.
Так що хватить відлежувати боки, а всім відчайдухам бажаю попутного вітру та м’якої посадки.

Спонсор допису: Цікавитесь туризмом і любите подорожувати в різні країни? Якщо поїдете у Санкт-Петербург то спробуйте поселитись у коринтия невский палас отель тут дуже затишно

попередня статтяФК “Надія” – перша!
наступна статтяПритча про гомосексуалів

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...