30 C
Kopychyntsi
сьогодні 24.06.2024
Архів новин 2006-2018ПодорожіДе купатись? Рудки

Де купатись? Рудки

-

Того року ми обговорювали тему „Де купатись?”. Першим місцем, яке було випробувано, був сільський ставок с.Теклівка. Цього разу ми поїхали досліджувати інше популярне водоймище, цього разу в с.Рудки.

 

Слід сказати, що добиратись туди трохи довше ніж на Теклівку. Спочатку прийдеться їхати по трасі до Яблунова, а потім звернути на дорогу, що веде на Хоростків. Десь посередині є ще один поворот, саме він і веде в село Рудки. Щоправда, якщо ви їдете покупатись, а не на риболовлю, то вам краще підійде польова дорога, яка розташована біля дороги в село.

Справа в тому що, в’їхавши в село, ви не зможете покупатись, адже там дуже багато намулу, і рівень води недостатній, щоб нормально поплавати. Для риболовлі місце підходять, але якщо хочете купатись прийдеться їхати полем до дамби, зробивши велику петлю. Тому перед поїздкою визначіть мету поїздки – риболовля чи плавання. Якщо останнє – то використовуйте дорогу, про яку описано вище.

Сама водойма розташована в полі – це досить позитивно, адже ніякого шуму машин, ніяких сільських гусей і качок (особливо неприємно ходити босими ногами по посліду, який вони залишають). Природа також хороша, не зважаючи на те що це поле. Кругом ставу насаджені верби, тому нагрівшись на сонечку, можна спокійно і в тіні посидіти.

Враховуючи той факт, що ми приїхали під вечір, ближче до заходу сонця, то і відповідно вода була просто супер, як кажуть в народі – „окріп”. Щоправда, якщо купатись біля самої дамби, то тут присутній специфічний запах, в принципі, як і всюди біля дамб.

Також для любителів екстриму ця дамба стає чудовим інструментом. Шкода, що вона не обладнана для стрибків, зате висота нормальна. Але стрибати краще людям, які це вміють робити.

Вода нормальна, рівень забруднення приблизно такий як і всюди, але на Рудках мабуть трохи вода чистіша, адже тут напряму б’є десь до 20 джерел. Зробивши чудові фотографії заходу сонця, та викупавшись досхочу ми повернулись в Копичинці.

Спонсор допису: Цікавитесь сучасним мистецтвом і полюбляєте східних мультиплікаторів? Анимэ портал по Наруто – це саме те що вам потрібно

попередня статтяСпека неможлива
наступна статтяРозбір польотів
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ФК “Копичинці”...

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – ФК "Копичинці" на другу частину сезону-2019 дозаявив зіркового 29-річного нападника Івана Рома...