30 C
Kopychyntsi
сьогодні 21.09.2021
Архів новин 2006-2018ІншеСтереотипи чи справжня загроза?

Стереотипи чи справжня загроза?

-

Із настанням страшних червнево-липнево-серпневих спек кожен копичанин задумується над якимись варіантами прохолодження тіла і зокрема шкіри. Звісно, дехто їде на море чи Шацькі озера, але нажаль більшості приходиться шукали локальні альтернативи.

Так сталось, що на території нашого міста, в самому його центрі є чудова водойма, міське озеро, котре колись навіть мало пісочні пляжі, катамарани і т.д, де відпочивали не одні лише жителі Копичинців, але й приїжали зі всіх округ. Нажаль сталось також і інше, що на території нашого міста є й інша установа – ВК №112 і ні для кого не є секретом, що саме витікає звідти прямо в річку. Не знати, чи це стало основним чинником того що в річці ніхто навіть ноги не миє, але результат на лице – в Нічлаву ніхто ні ногою.

Куди ж дітись при температурі навколишнього середовища 30+. Тут приходять інші ставки-водойми поблизу Копичинців. Нажаль до найближчиш з них кілька кілометрів. Мабуть найпопулярнішим є все таки т.зв "комплекс", тобто штучна водойма яка була створена на базі величезного в СРСР колгоспу "Маяк". Мабуть популярність полягає у відносній близкості водойми до міста – 15-20 хв велосипедом і ви там. Та й дорога добра, адже "комплекс" поруч з міжнародною трасою "Чернівці-Брест".

Мабуть на другому місці став у с. Теклівка. Зрештою там цьогоріч на Івана-Купала була виїздна дискотека від копичинецьких діджеїв. Туди і дальще їхати, дорога гірша (зовсім погана у порівннянні з попереднім ставом), але за словами очевидців якість води помітно краща. Щоправда у мене по цьому питанню виникає сумнів – адже вода там ТОЧНІСІНЬКО ТА САМА що і в нас, в Копичинцях.

На фото супер, але нажаль ніхто не купається 🙁

Ще є хутір Рудки – але це ближче швидше до Хоросткова ніж до Копичинців. Але тим не менше купатись там можна, багато хто цим вже давно користає. Також якщо їхати за Калинівщину, через поле можна наткнутись на ще один невеличкий ставок знаний у народі як "Будка". Тут немає навіть елементарних признаків пляжу (плит чи ще чогось в цьому роді), зате якщо вам хочеться усамітнитись – чудовий варіант.

До чого я це все веду. Справа ось в чому. Гуляв якось в парку понад нашим озером. Підїхала машина з київськими номерами, звідти вийшли кілька людей (судячи з всього десь тут працюють, але не в цьому суть), попрямували зразу до бетонної кладки на річці. Запитали чи можна купатись, чи достатня глибина. Кажу, глибина достатня, а от якість води сумнівна – принаймі місцеві не купаються. Хлопців то не стримало, всі поборсались у воді з криками "Водичка як молоко і т.д". Може все таки не так страшно як нам здається? Може вода пройшла якесь природнє очищення. Риба росте, раки ростуть (раки не жили би у брудній воді), може людям пробувати купатись, що скажете? Тим більше на Теклівці та сама вода, але ніхто не нехтує там купатись? Чи все таки почнемо купатись коли річку почистять. Питання в тому коли це буде?!

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Клас Миру

НВК “ЗОШ I-III ст. №1 гімназія” м. Копичинці готується до нового навчального року та запускає новий клас - “Клас Миру”. Школа виграла проєкт, у якому...

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...