Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 32 гостей на сайті

Реклама

Де купатись? Рудки

Того року ми обговорювали тему „Де купатись?”. Першим місцем, яке було випробувано, був сільський ставок с.Теклівка. Цього разу ми поїхали досліджувати інше популярне водоймище, цього разу в с.Рудки.

 

Слід сказати, що добиратись туди трохи довше ніж на Теклівку. Спочатку прийдеться їхати по трасі до Яблунова, а потім звернути на дорогу, що веде на Хоростків. Десь посередині є ще один поворот, саме він і веде в село Рудки. Щоправда, якщо ви їдете покупатись, а не на риболовлю, то вам краще підійде польова дорога, яка розташована біля дороги в село.

Справа в тому що, в’їхавши в село, ви не зможете покупатись, адже там дуже багато намулу, і рівень води недостатній, щоб нормально поплавати. Для риболовлі місце підходять, але якщо хочете купатись прийдеться їхати полем до дамби, зробивши велику петлю. Тому перед поїздкою визначіть мету поїздки – риболовля чи плавання. Якщо останнє – то використовуйте дорогу, про яку описано вище.


Сама водойма розташована в полі – це досить позитивно, адже ніякого шуму машин, ніяких сільських гусей і качок (особливо неприємно ходити босими ногами по посліду, який вони залишають). Природа також хороша, не зважаючи на те що це поле. Кругом ставу насаджені верби, тому нагрівшись на сонечку, можна спокійно і в тіні посидіти.

Враховуючи той факт, що ми приїхали під вечір, ближче до заходу сонця, то і відповідно вода була просто супер, як кажуть в народі – „окріп”. Щоправда, якщо купатись біля самої дамби, то тут присутній специфічний запах, в принципі, як і всюди біля дамб.


Також для любителів екстриму ця дамба стає чудовим інструментом. Шкода, що вона не обладнана для стрибків, зате висота нормальна. Але стрибати краще людям, які це вміють робити.

Вода нормальна, рівень забруднення приблизно такий як і всюди, але на Рудках мабуть трохи вода чистіша, адже тут напряму б’є десь до 20 джерел. Зробивши чудові фотографії заходу сонця, та викупавшись досхочу ми повернулись в Копичинці.

Спонсор допису: Цікавитесь сучасним мистецтвом і полюбляєте східних мультиплікаторів? Анимэ портал по Наруто - це саме те що вам потрібно


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 Zid@ne 16.07.2008, 00:13
памятаю ці ставки...по кілька разів на тиждень туди їздив на рибалку..роверо м...але купатись там так і не наважився))))
Цитата
 
 
#11 KaBaN 25.07.2007, 16:46
ГЕС справді не в самому селищі, але так як я вчився в Гусятині і їздив на ГЕС саме звідди, то ГЕС для мене - в Гусятині....
на рахунок санаторію: він окремо від ГЕСу, на ГЕСі є хіба турбаза....
Цитата
 
 
#10 bigfan 25.07.2007, 02:09
Кажу вам, не купайтеся на теклівці, бо ще хапнете якусь заразу :-x
Цитата
 
 
#9 Глюк 24.07.2007, 16:55
Всеж таки не Теклівці краще
Цитата
 
 
#8 bigfan 24.07.2007, 14:54
А хіба ця ГЕС в самому селищі, хіба не в якомусь селі вище по течії, там ще санаторій є?
Цитата
 
 
#7 KaBaN 24.07.2007, 14:22
ТАК! В ГУсятині є ГЕС.... Не знаю на скільки збруч потужний але на місцеву ГЕС хватає....
Цитата
 
 
#6 admin 24.07.2007, 14:06
так, "маяк" і "комплекс" то одне і то саме!
Цитата
 
 
#5 Polaris 24.07.2007, 14:01
А як там "комплекс", відоме місце відпочинку? Кажуть його спустили. Що таке Котівський став Маяк, це той самий комплекс чи ні?
Що в Гусятині є ГЕС??? Хіба Збруч такий потужнирй???
Цитата
 
 
#4 KaBaN 24.07.2007, 13:46
На маяку вода поступово набирається, вже до плит доходить....
Я вже там купався неодноразово...
Цитата
 
 
#3 bigfan 23.07.2007, 17:36
Був цього літа там, нормально. А от на Теклівці б не радив, це ж та сама Нічлава.
Цитата
 

Додати коментар