Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

Вільне слово

Чому знято було статтю "Миритися зі свавіллям я більше не хочу… "? Пояснення автора

Я, Кавун Ольга Теодозівна, автор статті "Миритися зі свавіллям я більше не хочу", яка вийшла на сторінках цього сайту 28 травня, о 6.30 год, доводжу до відома, що о 17.30 год того ж дня вона була знята з публікації на моє прохання. Мій вчинок мотивований тим, аби не підривати авторитет педагогічного колективу зокрема і Копичинецької загальноосвітньої школи №2 загалом.

 

Терновий змаг "Пам'яті героїв України"

Як ви вже знаєте, 16 травня у Копичинцях відбувся терновий змаг за ініціативи та організації копичинецьких пластунів-прихильників. У тернівці брали участь команди пластунів станиць Козови та Зборова, а також три команди із місцевих шкіл.

 

Ажіотаж навколо Копичинецької лікарні штучний

Ажіотаж навколо Копичинецької лікарні штучно роздмуханий міськрадою, а точніше - міським головою. Думаю, що скориставшись необізнаністю громадян, міська влада таким чином пробує відвернути увагу від нагальніших проблем міста, яких більше ніж достатньо.

 

...і прийшов караван

karavan.jpgМіська копичинецька владо! Як у вас все добре виходить на папері. Можливо маєте запаморочення від "успіхів"?

 

 

... а караван іде

2 січня 2009 року на сайті «Копичинці» з’явилася стаття «Гарне місто Копичинці було …(або як не керувати)» . Автор – депутати фракції «Наша Україна –УНП» Копичинецької міської ради, правда, не всі 14 депутатів, двоє депутатів відношення до статті не мають.

 

ГАРНЕ МІСТО КОПИЧИНЦІ БУЛО… (або як не треба керувати)

Копичинці – маленьке провінційне місто із славною історією, місцевими традиціями, знане ще з середньовічної доби в Галичині і на Поділлі. Напевно і більшість читачів газети зможуть сказати, що бодай один раз приходилось бути в Копичинцях. Розташоване містечко так зручно, що виїхати від нас можна в будь-який кінець світу. Так, це не перебільшення, адже маємо залізничну колію і автомобільну трасу міжнародного значення. Тому у містечку завжди людно.

 

 
Сторінка 3 з 3