30 C
Kopychyntsi
сьогодні 14.06.2024
Архів новин 2006-2018Вільне словоМовчати більше не можу

Мовчати більше не можу

-

Шановні копичинчани! Я, жителька міста Копичинці вулиці Січових Стрільців, звертаюся до жителів вулиць Чортківська, Чічки-Андрієнка, Січових Стрільців і всієї цієї околиці. Моя стаття-звернення стосується стихійного „смітника”, який створили, по вулиці Чортківська біля старого банку „Україна”, наші копичинецькі газди і газдині. Довго я вагалася: писати чи ні .Сподівалася на те що, все ж таки в тих людей виникнуть докори сумління після, того як вони побачать результат своєї праці і байдужості. Але немає ані свідомості, ані сумління.

Така поведінка – це є елементарне хамство по відношенні до інших. Всі переступаємо через цей капар, нюхаємо цей сморід і мовчимо. Я мовчати більше не можу, не хочу і не буду! І не буду писати красномовно з пафосом, а простими словами крику душі.

Із обуренням і болем звертаюся до всіх господинь і господарів вищезгаданих вулиць, які безсоромно і безсовісно дозволяють собі виносити хатнє сміття на тротуар, що на роздоріжжі. Скажіть, будь-ласка, на яких правах ви зробили тут смітник? Не можу зрозуміти одного: з яким лицем можна, прийти – абсолютно не задумуючись над тим, який це день, напередодні якого свята – тупо кинути пакети із обідніми недоїдками, пляшками скляними і пластиковими, використаним туалетним папером і т.д. і т.п. отак просто на тротуар. Бродячі пси пакети розривають і все це розтягують. Найбільше обурює така огидна поведінка зі сторони самих жінок. Ваше особисте „сміття” валяється по всьому тротуару вздовж і впоперек. Виходить так, що треба робити розслідування, відслідковувати винуватців і створити спец-рубрику на сайті „У них сьогодні критичні дні”. Невже вам не соромно?! Тут ходжу не тільки я і моя дитина, але і ви, і ваші діти, і всі інші дивимося на цей срач. На сьогодні ситуація така, яку ви вибачите на фото. Хто все це прибиратиме? Так, з ККП виїжджає машина для збору сміття. Але це тільки один раз на тиждень в п’ятницю. Іноді, з технічних причин, машини немає. Але і до цього треба віднестися з розумінням: винесіть сміття в п’ятницю вранці, а ще краще спершу поцікавтеся чи будуть забирати сміття в той день, є телефон і можна зателефонувати. Один раз на тиждень ця одна машина може забрати 2-3 пакети зі сміттям від однієї хати, а не здоровезні мішки зі всієї округи, які лежать ще з попереднього понеділка чи неділі. І.К. не буде руками визбирувати все те вище перелічене сміття. Він така ж людина як і ми. Такий вигляд мав наш тротуар і під час Новорічних і Різдвяних свят, і під час Йорданських відвідин, і так щодня, і на кожен недільний день його свідомо прикрашають наші жителі – великі патріоти нашого міста – лозунг яким „Ганьба!”. Доводжу до відома всіх, що сьогодні розміщені фото тільки самого сміття, а завтра будуть виставлені фото і тих людей, які створюють це стихійне лихо.

Шановні! Це місце не є запатентованим смітником!!! Зверніться до свого здорового глузду і совісті. Бо не там чисто, де прибирають, а там – де не смітять.

Можливо, декому і не подобаються мої висловлювання, але повірте, що проходити повз це, і бачити щодня – огидніше, ніж прочитати і уявити.

Спонсор допису: Задумали робити ремонт чи переоблаштовувати будинок? Трубы, ЖБИ от производителя дозволять вам суттєво зекономити.

Юлія Черниш, жителька вулиці Січових Стрільцівhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Михайло Мимрик та його шк...

У Копичинецькій гімназії діє ансамбль «Надія», який нещодавно отримував Гран-прі на конкурсі «Феєрія талантів». Нам вдалось поспілкуватись з керівник...