30 C
Kopychyntsi
сьогодні 17.05.2024
Архів новин 2006-2018Вільне словоКопичинчани, це – наша спільна перемога

Копичинчани, це – наша спільна перемога

-

Напередодні Дня Святого Миколая дитячі бібліотеки отримали гарний подарунок. Національна бібліотека України для дітей випустила книгу під назвою "Дитячі бібліотекарі України. Сто найкращих".
На сторінках якої розповідається про життєвий і професійний шлях кращих фахівців бібліотек України для дітей, висвітлюється їхня діяльність, творчі здобутки, інноваційні проекти, що спрямовані на всебічний і гармонійний розвиток підростаючого покоління.

Видання підготовлене за активної участі працівників регіональних бібліотек для дітей. Розраховане на фахівців бібліотечної галузі та широку громадськість. Від Тернопілля до книги увійшло 3 представники: Новіцька Н. С.- директор обласної бібліотеки для дітей; Сказко Л. М. – Козівська ЦБС і я, Турок Г. М. – зав. Копичинецькою міською бібліотекою для дітей.
Звичайно ж мені дуже приємно, що держава так високо оцінила роботу. Та від щирого серця я ще більше радію від того, що таке визнання отримали ми, копичинчани. Адже це з вашого великого розуміння і підтримки ми здолали ще одну вершину. Я дякую Богові і батькам за безцінний дар життя і всі мої досягнення.

Всечесним отцям всіх копичинецьких церков за надану велику підтримку бібліотеки духовною літературою під час проведення марафону "Подаруй бібліотеці книгу".

Надзвичайну моральну та матеріальну допомогу постійно надають підприємці: Богоніс П.М., Круць І.І., Схаб Я.С., Тимчишин В.І., Повражек В.В., Липка В.П., Білиця Я.Є., Іванків І.М., Новоставський Б.Я., кредитна спілка "Відродження", установа ЕТ, зрештою всіх і не перелічити але їм всім ми вдячні. Дякую Гусятинській райдержадміністрації, райраді, відділу культури і туризму, ЦБС, Копичинецькій міській раді за сприяння в роботі. Влада всіх рівнів і часів завжди допомагала бібліотеці. Скажете, це їх прямий обов’язок і я з вами погоджусь. Так, все найкраще мало б належати дітям. Але в житті це не завжди так. Тому за сучасні комфортні умови роботи бібліотеки слід подякувати особисто п. Пилипову М.І. і Куцинді І.Д.(газифікація бібліотеки ); Голові Гусятинської райради Хоптян Н.А., екс-голові райдержадміністрації Турецькому С.П.(євро-вікна і капітальний ремонт бібліотеки); заступнику голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Сагайдаку Р.Є., директору міжнародного благодійного фонду "Світ дітей" Цицик Л.А., Копичинецькому міському голові Пеляку В.С.( Інтернет лінія, телефонізація і комп’ютерне забезпечення бібліотеки).
Директорам і педагогічним колективам копичинецьких шкіл та школи с.Котівка, дитячого садочку "Барвінок" за і організацію дітей до участі в масових заходах бібліотеки.
Всім вам, найдорожчі мої читачі, що добросовісно відвідуєте бібліотеку, читаєте книжки і щиро змагаєтесь в конкурсі "Читайлик," який ми з вами створили. Такого конкурсу немає ні в кого на Україні. Адже ради вас функціонує бібліотека. Вам – наша любов і всі здобутки.
Велике спасибі батьківському колективу, що не залишається байдужим до виховання і розвитку власних дітей.
Всіляка перемога є справою командною. Тому завдячую бібліотекарям Копичинецької міської бібліотеки для дітей, своїм колегам, за любов, терпіння і старання. Адже це наша спільна справа.
Надзвичайно велику методичну і практичну підтримку в роботі отримуємо від Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, особливо її директора Новіцької Н.С., яка маючи широкі професійні знання, ерудицію, здатність до аналітики та прогнозування на творчих засадах відпрацьовує загальну концепцію та філософію сучасної бібліотеки. Свого часу Надія Семенівна з нашими копичинецькими політиками Савкою Б.М., Зарембським Б.І., Білицею Я.Є. не дозволили приватизувати приміщення бібліотеки, а повернули його в загальноміське користування, нашим дітям-читачам. За що ми сторицею віддячуємо їм своїми успіхами.

Великі друзі і меценати бібліотеки міське товариство "Лемківщина" на чолі з головою п.Пласконем І.І., народна цілителька п.Марія Щитина допомагали закладу і в часи скрути і в години радості. Моїй сім’ї, особливо чоловікові Турок В.П., щира вдячність за розуміння і підтримку.

Ось так всі разом ми перемогли і Копичинці відкрили ще одну сторінку в часописі України. Для Копичинців -це заслужена нагорода. Тому великий доземний уклін людям, які шанують творчість і суспільну працю. Ці слова вдячності Людині з великої букви, бібліотекареві за покликанням, Герою України, президентові Української асоціації працівників бібліотек для дітей, заслуженому працівнику культури України, кавалеру ордена княгині Ольги III ступеня, директору національної бібліотеки України для дітей Кобзаренко Анастасії Степанівній за таку потрібну книгу. Книгу-історію, часопис, досвід. Адже завдяки їй Україна дізналась про Копичинці і копичинчан.

Турок Г.М. Зав. Копичинецькою міською бібліотекою для дітей

Спонсор допису: Бажаєте зробити ремонт чи облаштувати заміський будинок чи дачу? Тоді вам пригодяться рН-метри, це чудовий інвентар за доступною ціною

Турок Г.М. https://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Різдвяні Копичинці вночі

Вашій увазі Різдвяні Копичинці вночі - 2020 року!Фото: Тарас Елиїв

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Яблунівський шкільний біз...

Diamond Challenge  - це міжнародний конкурс шкільних бізнес проєктів, у якому змагаються школярі з усього світу. За правилами, команда учасників...