Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 24 гостей на сайті

Реклама

Дивовижні люди

Привіт всім фотолюбителям!!! За короткий час, який триває конкурс ми побачили справжню "Дивовижу", але нажаль не лише в фотографіях, але і в людях. За цей короткий термін дехто показав своє лице. Була здійснена спроба накрутки голосування. Найбільше вбиває той фак, що голосують не лише за себе, але й свідомо занижують рейтинг своїх конкурентів. Одним словом - ГАНЬБА! Тому міри будуть не менш жорстокі враховуючи наслідки накрутки. Від сьогодні конкурс "Дивовижа" буде доступний тільки зареєстрованим користувачам, котрі зможуть проголосувати за одну фотографію лише один раз. Також будуть обнулені результати, які є на даний момент, адже вони є не правдивими. Розумію, що голосів буде менше, як до цього, але як кажуть головне не кількість, а якість. Тому реєструємся, хто ше цього не зробив і голосуємо за фотографії, які є в конкурсі "Дивовижа". Просимо вибачення за такі незручності. P.S. До уваги чесних користувачів - будь-ласка продублюйте ще раз ваші голоси.

Коментарі:

Коментарі  

 
#20 Rulya 23.07.2007, 03:26
Ой,там крапка мала бути і взагалі треба caps lock виключити... :zzz
Цитата
 
 
#19 Rulya 23.07.2007, 03:23
ЗВІСНО!МИ МОЛОДІ І ЗАПАЛЬНІ,СОРІ,А ЛЕ В МЕНЕ,ЧОМУСЬ,ВИН ИКЛА ТАКА СУБ"ЄКТИВНА ДУМКА В ТОЙ МОМЕНТ.....
ДЯКУЮ ЗА НАСТАНОВИ.Я(МИ) ПОСТАРАЄМОСЬ ПРОНЕСТИ ЇХ ЧЕРЕЗ УСЕ ЖИТТЯЮ :-)
Цитата
 
 
#18 Співчуваючий 23.07.2007, 02:56
Rulya!
Зараз ні! А в молодості брав участь у фотовиставці "Інтерпресфото" в Москві!
... А воно так в житті заведено! Хто вміє той робить, а хто не вміє той критикує... Правда,я виняток- але зараз, від незалежних від мене обставин, ані не роблю ані не критикую, а тільки виказав свою субєктивну думку... На неї кожен має право. ЧИ не так?
Судячи з усього ви молоді люди й перед вами ще все життя... І я не суддя, повірте, й бажаю тільки успіхів! Лише не входьте в життя кривими стежками та манівцями...Нас амперед будьте чесними самі перед собою і у вас все вийде! Хтось стане відомим фотохудожником чи телеоператором, хтось напише гарну книгу чи збірник віршів...
Цитата
 
 
#17 terry_usa 22.07.2007, 18:49
Мушу всіх завірити про автентичність моїх фоток, тим більше, що в Пашка є оригінали, декотрі мають EXIF. Тільки HDR без нього, бо під час обробки фоток та інформація щезає. Для тих хто сумнівається в автентичності фоток, я до Паші надішлю декотрих фоток чорновики. І найголовніше, фотографію я розглядаю не як щось серйозне (для себе), а просто хоббі, яке вдало поєднується з велосипедними пробігами на ровері по Чікаго з фотопричандалля м в рюкзаку!
Цитата
 
 
#16 Rulya 22.07.2007, 05:19
БЕЗПЕРЕЧНО,РАЦІ ОНАЛЬНЕ ЗЕРНО У ТВОЇЙ КРИТИЦІ Є,АЛЕ ЗРОБИТИ ЩОСЬ САМОМУ ЗНАЧНО ВАЖЧЕ НІЖ КРИТИКУВАТИ КОГОСЬ.МИ ВСІ ЛИШЕ ВЧИМОСЯ:ПИСАТИ ВІРШІ,ФОТКАТИ І ВЗАГАЛІ БУТИ ЛЮДЬМИ.НЕ СУДІТЬ НАС СТРОГО :sigh:
Цитата
 
 
#15 Rulya 22.07.2007, 05:05
СПІВЧУВАЮЧОМУ:Н У ТО ПОКАЖИ НАМ"ПРОВІНЦІАЛА М",ЯК ФОТКАТИ ТРЕБА.СЛАБО? :sad: ЧИ ТИ ЕКСПОНУЄШ СВОЇ РОБОТИ НА СВІТОВИХ ФОТОВИСТАВКАХ?
Цитата
 
 
#14 Співчуваючий 22.07.2007, 03:51
Адміне!
Річ у тому, що оті "гарні" фотки то робота фотомайстрів... На жаль, зараз закритий доступ до галереї і я назв не пам’ятаю, але там про річку, мости, водоспади, ніч, захід… Ну не фото, а справжній тобі Куїнджі... Я довести не можу, бо в фотошопі будь чию роботу можна переінакшити... Але придивись уважно до решти присланих на конкурс фото: ото нормальні фото, одного рівня, котрі можна повторити... А от ті, автори, якщо вони майстри, нехай опублікують дві три фото з одного й того самого місця, в різних ракурсах тоді я повірю, що фото їхні... І повірю, що вони професіонали. Фотолюбитель таких фотокартин не витягне... Бо зроблені вони як по світлу так і по композиціїї майстерно... І фотомайстри такого рівня експонують свої роботи на всіх світових фотовиставках, а не публікують (вибачте) на провінційному сайті...
Цитата
 
 
#13 Rulya 21.07.2007, 18:52
З ГОЛУБОМ ТРОХИ ВАЖЧЕ АВТОРИЗУВАТИСЬ, ПРО ПЕЙЗАЖІ МОВЧУ :D СОРІ ЗА ВЕРМІШЕЛЬ,ПРОСТ О НАСТІЙ..-НАСТРІ Й КЛАСНИЙ :-) ІДУ КОМУСЬ СПОРЧУ :zzz
Цитата
 
 
#12 Rulya 21.07.2007, 18:44
ХТО НЕ ВІРИТЬ.ЩО ТО МІЙ ПЕС?МОЖУ ПОЗНАЙОМИТИ ОСОБИСТО :D :zzz :P
Цитата
 
 
#11 Rulya 21.07.2007, 17:58
Як з вами важко!Хоч бери і спортивні змагання організовуй :D але там теж6допінг,підк уп...
Цитата
 

Додати коментар