30 C
Kopychyntsi
сьогодні 08.12.2023

Допоможемо армії

-

Багато волонтерів із Копичинець, Гусятина, Коцюбинець допомагають зібрати та передати на схід такі необхідні засоби захисту, одяг, їжу, медикаменти. Багато що із цього можна придбати і в Україні за благодійні кошти. Але не всі необхідні медикаменти вільно продаються, тому навіть маючи кошти, купити їх тут дуже складно і/або догорого. Найбільш необхідні на даний час кровоспинні засоби. Тому просимо всіх небайдужих, хто проживає за межами України або часто подорожує та хоче допомогти нашим воякам купувати ці медикаменти і привозити чи передавати додому. Зручно купувати на ebay.com, amazon.com

Важливо! Більшість міжнародних кур’єрських компаній не доставляють медикаменти, тому ліки потрібно передавати іншими методами – друзями, родичами та ін. Якщо ви все ж зможете відправити ліки посилкою, то важливо, щоб їх сумарна вартість не перевищувала 150-200 євро, щоб уникнути питань на українській митниці.

Celox (www.celoxmedical.com). Великобританія

    Celox Granules EU в упаковці 15 грам (відео-інструкція)
    Celox Granules в упаковці 15 грам
    Celox Granules в упаковці 35 грам
    Celox-A Applicator (відео-інструкція)
    Celox RAPID Gauze (відео-інструкція)
    Celox Gauze (відео-інструкція)

Солдатів необхідно ознайомити з інструкціями. Інструкція по застосуванню гранул Celox у форматі Word і ще одна з картинками у форматі PDF

QuikClot (www.z-medica.com). США

    QuikClot Gauze Z-folded (відео-інструкція)
    QuikClot Combat Gauze

HemCon (www.hemcon.com).

    HemCon ChitoGauze

Перев’язочні засоби

Крім препаратів кров можна зупинити за допомогою перев’язувальних засобів, до яких під час війни висуваються особливі вимоги. Призначені вони для використання при вогнепальних пораненнях, колотих ранах, глибоких порізах і інших травмах з великою втратою крові. Бандажі можуть бути різного розміру, але найбільш необхідні – 4-дюймові і 6-дюймові.  

  1. 4" Israeli Bandage with Pressure Bar (відео-інструкціяще одна)
  2. Olaes Modular Bandage США
  3. H-Bandage Compression Bandage
  4. H&H PriMed Compressed Gauze США (відео)
  5. Hemorrhage Control Bandage (відео)

Кровоспинні джгути (турнікети)

Турнікет (джгут) запобігає крововтраті, перекриваючи канал виходу крові шляхом прикладання тиску на постраждалу кінцівку. Він використовує саморегулюючу систему натягу і стійку до ривків пряжку. Турнікет можна використовувати навіть однією рукою.

    Турнікет Combat Application Tourniquet (C-A-T) (відео)
    Турнікет SOF Tactical Tourniquet (SOFT-T) (відео)

Рятувальна ковдра

Термічне покривало (Ізофоль, Space Blanket) – ковдра, призначена для тимчасового зменшення тепловтрат людського тіла в екстрених випадках. Являє собою тонку плівку з ПЕТ, покриту металізованим відбиваючим матеріалом (зазвичай золотистого і сріблястого кольору), який відбиває до 80% випромінюваного тілом тепла.

    Інтернет-магазин в Польщі
    Оголошення на Allegro.pl

Ножиці для розрізання одягу

Головні вимоги до ножиць – компактність (для зручності поміщення в підсумок) і відсутність гострих кінців (для комфортного розрізання одягу пораненого).

Всі ці речі ви можете передавати на схід самостійно або через волонтерів. З тих, яких знаю я: Тарас Елиїв, Мар’яна Ничка, Василь Нагорняк, Іра Іванків (kopy.com), Іван Іванків (Самооборона), Ліля Марак (Гусятин), Іван Новак (Коцюбинці).

Джерело:  http://armyhelp.com.ua/ua/med.php

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...