Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Допоможіть рідній школі!

Готується до друку книга про школу, присвячена 100-річчю будівлі школи та 5-річчю гімназії. Просимо долучитися усіх випускників школи. Напишіть будь-ласка відгук про школу того часу, коли ви в ній навчалися, побажання теперішньому і майбутньому поколінням, вчителям.
Усі ваші замітки буде розміщено в окремому розділі "Пам'ятаю про тебе, школо". Можна також надсилати свої фотографії. Обов'язково вкажіть свої прізвище, ім'я та по батькові, роки навчання та випуску. Нам також буде цікаво знати ким ви тепер працюєте, які ваші досягнення (вказати за бажанням).

Замітки просимо надсилати на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Від редакції сайту kopychyntsi.com.ua. Оскільки наш сайт читає доволі багато людей-випускників школи №1, тепер вже гімназії просимо також відписуватись в коментарях із зазначенням ім'я, років навчання, та року випуску. Всі зібрані коментарі будуть відіслані в школу так би мовити від спільноти міського порталу (якщо вам звісно ліньки відіслати свій відгук на вищезазначену електронну адресу).


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Емілі 16.10.2009, 15:04
святкування буде не осінню :-) визначеної дати ще немає ;-)
Цитата
 
 
#1 Tar.ko 16.10.2009, 13:14
до речі, святкування ніби має бути осенню, ніхто не знає точно, коли саме?
Цитата
 

Додати коментар