Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 47 гостей на сайті

Реклама

Деякі зміни на сайті

На сьогоднішній день на сайті було введено дві інновації. Перша - ми замінили чат, друга - нова система зворотнього зв'язку. Отже перше. Новий чат. Як на мене быльш зручний та менш глючний. Тепер спілкуватись можна не реєструючись, достатньо вказати лише емейл та нік, під яким ви хочете спілкуватись в чаті. Для зареєстрованих користувачів нічого вводити не потрібно. Новий чат знаходиться ліворуч на кожній сторінці нашого сайту. І виглядає так:

Також введено в тестовому режимі систему зворотнього зв'язку. Нажаль поки лише російською мовою, адже аналогічних українських сервісів поки не існує. Вигідність цієї системи очевидна. Адже незавжди користувачу хочеться заходити в інші розділи, шукати зв'язок з адміністрацією, вказувати на помилки, недопрацювання. Тепер все більш ніж наглядно. Кнопка зворотнього зв'язку знаходиться праворуч на кожній сторінці.

Після натиснення на дану кнопку появиться таке вікно:

В даному вікні кожен бажаючий (навіть не зареєстрований на нашому сайті користувач) зможе подати свою ідею щодо вдосконалення нашого сайту. Крім того інші користувачі зможуть підтримати вже подані ідеї. Визначивши вашу думку ми зможемо втілювати найнеобхідніше, щоб зробити наш сайт ще кращим, адже зворотній зв'язок з вами - нашими читачами дуже важливий для нас.


Коментарі:

Додати коментар