Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

Цього разу обійшлось без бійки

Вчора проходили чергові ігри в 1 західній лізі. Нагадаю що Копичинці представленні у ній двома командами 1990 та 1992 р.н. При чому як одна так і друга займають 2 місце у турнірній таблиці. Цього разу «Надія» приймала команду «Сігуенья» з м. Івано-Франківська.

 

Матчі вдалися досить напруженими та видовищними. Незважаючи на малий вік футболістів, глядачі побачили досить яскраву та професійну гру із сторін обох команд. Матчі закінчились з рахунками 1:0 (1991) та 2:1 (1992).
Нагадаю також про бійку, яка сталася у Львові, куди наші команди їздили минулого тижня на матч проти команди ДЮСШ №4 м.Львів. Із самого початку господарі почали нав’язувати жорстку гру. Неодноразові порушення, травматичні підкати та постійна лайка не залишились без уваги судді, який у матчі юнаків 1991 р.н. призначив 4 червоні картки команді з м.Львова. Це не залишилося поза увагою уболівальників, які почали різко висловлюватись та підтягуватись до роздягалки. Слово за словом і справа дійшла до кулаків. На щастя ніхто суттєво не постраждав. Найбільше дісталося директору та власнику ФК «Надія» Тимчишину В. Який своїми могутніми плечами став на захист своїх підопічних. На разі інцидентом займається ФФУ. Єдиним хорошим спогадом від гри залишилась хіба витягнена пенальті польовим гравцем який сміливо став на захист воріт після того як суддя на останній хвилині вилучив воротаря за фол останньої надії. Матчі закінчились з рахунками 1:1 (1992) та 1:0 на користь ФК «Надії».

Коментарі:

Коментарі  

 
#3 bigfan 15.05.2007, 14:53
Серйозно? Ну якщо ти знаєш що там дійсно трапилось, то напиши, замість того щоб тут понти ганяти, футболіст.
Цитата
 
 
#2 lad 14.05.2007, 18:19
А ти там був?Ти це бачив? Якщо вже й пишеш переказані історії, то хоча б правди не перекручуй!!!!! !!!!!!111
Цитата
 
 
#1 Pashko 07.05.2007, 19:28
Я чув про цю бійку. Дякую Тимчишину за те, що постояв за своїх.
Цитата
 

Додати коментар