Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 516 гостей на сайті

Копичани привезли перемогу з Монастириська

Хай і з мінімальним рахунком, але холоднокровно і впевнено гравці ФК Копичинці у неділю, 17 червня, на полі суперника здобули чергову перемогу в Чемпіонаті області з футболу. Попри вдалий виступ, наша команда, на жаль, не змінила позицію в турнірній таблиці, й надалі займаючи четверту, прийнятну для виходу в плей-офф сходинку.

19.06.2012 - додали фото з матчу

Єдиний гол у ворота аутсайдера турніру забив захисник ФК Копичинці Вадим Гондз. Трапилось це в середині другого тайму. Вадим, отримавши зручну передачу, з кута штрафного майданчика сильним ударом пробив низом у дальний від воротаря кут. 0:1. Загалом гра пройшла на виважених тонах, більше мячем володіли копичина, і, відповідно, заслужено примножили число перемог.

Турнірна таблиця у Підвденній зоні після 7-ого туру виглядає так:

За два тури до закінчення першого кола чемпіонату подаємо всі результати в Календарі ігор чемпіонату з футболу Тернопільщини: