Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 70 гостей на сайті

Реклама

III-й стрітбольний турнір на кубок сайту. Підсумки

Окрім спортивних змагань, котрі організовувала безпосередньо міська рада, був ще один спортивний захід котрий організовував безпосередньо наш з вами портал - 3-й стрітбольний турнір. Слід сказати що змагання вже стали традиційними і третіми за ліком. Минулоріч хлопці грали на не зовсім пристосованій для стрітболу площадці. Цьогоріч ситуація змінилась в дещо сторону, на зміну порохам із парку прийшло хороше штучне покриття разом із зовсім новим щитком та кільцем. Як відбувались цьогорічні баталії по стрітболу читайте далі.

Для участі в турнірі було заявлено 4 команди. Вже відомі з минулих років "Бугаї", "Респект", а також відомі гравці але вже із трансформованою назвою команди "Удауу", а також зовсім нові учасники команда "Удауу".

Як і по телевізору на футбольних матчах, так і в нас слід зачитати список учасників команд. "Бугаї": Опир Андрій, Білиця Любомир, Келічавий Арсен; "Респект": Решітко Іван, Мельничук Вадім, Іванків Святослав; стара-нова команда "Удауу": Рога Степан, Ушаньов Едуард, Келічавий Богдан, та нова команда "Покемони": Шпак Павло, Вінницький Артур, Андрій Гнатюк, Андрій Мартинишин.


 

Розпочався турнір з двобою давніх суперників Респект - Бугаї. Описувати кожен матч немає змісту, адже боротьба на стрітбольному майданчику була досить серйозною, у всіх двобоях обидві команди боролись до кінця. Отже перший матч закінчився із рахунком 11:9 на користь Бугаїв.


 

Удауу - Покемони. 7:10 на користь Покемонів
Бугаї - Удауу. 11:10 на користь Бугаїв

У фінальному поєдинку зійшлись Бугаї та Покемони. У важкій боротьбі та перевагою лише в одне очко перемогу здобула команда Бугаї, 12:11 на їх користь.

 

У боротьбі за 3 місце у двобої Покемони-Респект перемогу здобула команда Респект.

Отже цьогоріч кубок знову повернувся до його перших володарів команди Бугаї. Можливо на результат вплинуло також і те що багато гравців команди Респект (нагадаю Респект минулоріч здобув кубок) були задіяні в інших змаганнях цього дня і були дещо фізично втомленими. А взагалі надіюсь що на наступний рік ми не відійдемо від традиції і змагання стануть ще цікавішими та масовішими.


Коментарі:

Коментарі  

 
#6 bigfan 02.09.2009, 15:23
Значить Гнатюк )))
Цитата
 
 
#5 Boduk 27.08.2009, 16:25
Мартинишин не грав навіть, нема за що дякувати
Цитата
 
 
#4 bigfan 27.08.2009, 15:16
Прошу, :-) а шо за Андрій, Гнатюк чи Мартинишин?
Цитата
 
 
#3 SMILE 26.08.2009, 20:21
Дякую всім за гру...Андрій
Цитата
 
 
#2 Peligro 26.08.2009, 15:49
Дякую організаторам! побільше б учасників!
Цитата
 
 
#1 Boduk 26.08.2009, 13:29
Файно провели час ;-)
Цитата
 

Додати коментар