Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 92 гостей на сайті

Реклама

Подорожі

Крок вліво, крок вправо - розстріл

Не помилюсь, якщо скажу, що кожний нормальний мужик в дитинстві грав з друзями у так звані «войнушки». Бігали ми з рогатками та різноманітними самострілами, водяними пістолетами, а то й просто дерев’яними муляжами. З часом ми підросли, появились всюдисущі проблеми та клопоти. Але потяг хоч на годинку перетворитись на Рембо не пропав, і на розраду нам появився такий вид активу як пейнтбол.
 

Копичинці і Формула1?..

В неділю 17 червня в Індіанаполісі відбувся черговий, можливо, останній на цьому треку, етап гонок Формули1 US Grand Prix. Пропустити його було б великим гріхом перед громадою Копичинець, завчасно були куплені білети на інтернеті,
мандрівка була спланована.

 

На Дністер!

 Літо – пора відпусток. Хтось віддає перевагу морю, шоколадній засмазі та безтурботному лежанні на тапчані. Інші люблять гори, приємну свіжість гірських струмків та неповторні краєвиди. А ми літо почали з дещо екзотичного, але що раз популярнішого виду активного відпочинку – сплаву по р. Дністер.

 

Захоплюючий світ печер

Повсюди відчувається ніжний аромат весни. Саме вона огортає наші ще зовсім білі лиця своїм лагідним, але вже сміливим теплом. Дехто марить літом, відпочинком, але воно ще о-го-го де. А для любителів активного туризму розкажу про захоплююче, неповторне видовище, яке відкривається тільки справді відважним.

 

 

ГК "Буковель" - рай для екстремалів

Гірськолижний курорт №1 в Україні. Таким статусом себе величає туристичний комплекс „Буковель”, що в Карпатах. І це дійсно так, адже по залучених інвестиціях та темпах розвитку інфраструктури він посідає 1 місце не лише в Україні, а й у всій Європі.
Тому й не дивно, що кожний рік його відвідує сотні тисяч туристів, любителів екстриму та відмінного сервісу. Тут можна спуститися з крутих трас на гірських лижах чи сноубортах, попаритись у сауні, або ж просто помилуватися величчю Українських Карпат з вершин гір Буковель (1127м.), Чорна Клева (1246м.) та гори Довга (1372м.).
Але поряд із популярністю, ГК „Буковель” має ще й славу одного з найдорожчих гірськолижних курортів Східної Європи. Чи справді це так, я вирішив перевірити сам.
 
Сторінка 4 з 4