Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Подорожі

Патріотичний фестиваль «Зашків-2008»

Минулими вихідними, 13-15 червня, батьківщина генерала Євгена Коновальця гучним фестивалем «Зашків-2008» відсвяткувала 117-ту річницю з дня його народження. Слід наголосити, що дійство вже третій рік поспіль проходить під патріотичним знаменом та збирає на свою територію різноманітні молодіжні організації, партії, братства і просто туристів. Цей рік не був винятком.
 

«Чайка`10 open air». День другий

Другий день ювілейного фестивалю «Чайка-10» охолонув від важкої музики, зате прийняв відомих російських гостей "Агата Крісті" та "Сплін", українських "Бумбокс", "Жорік Делієв" та "Esthetic Education". Закривали ювілейний фестиваль імениті рокери з Фінляндії - "The 69 Eyes". До увашої уваги підбірка найцікавіших світлин другого дня фестивалю "Чайка-10".  
 

«Чайка`10 open air». День перший

Перший день ювілейного фестивалю «Чайка-10» пройшов під найважчу музику іменитих гуртів, яких спеціально запросили організатори на підмостки київської сцени. Сьогодні кияни та гості міста просто неба побачили українські ватаги «Крихітка Цахес», «ТОЛ», «VEXLARSKY ORCESTRA», російські «Аматори» та «Король і Шут». Хедлайнером великої сцени став легендарний британський грайндкор-гурт «Napalm Death». До увашої уваги найсвіжіша підбірка світлин першого дня фестивалю «Чайка-10 open air».
 

Ото був фестиваль "Stare Misto"!

Минулими вихідними невеличка ватага з міста Копичинці вирушила до Львова, щоб перевірити правдивість інформації про мега-рок-фестиваль із задіяними в ньому таких же мегазіркових гуртів. І, забігаючи на перед, можемо зі стовідсотковою впевненістю констатувати, що саме й таким був фестиваль «Stare Misto» у Львові: веселим, співучим і просто мегафестивалем!
 

Космач 2008. Наше бачення

Ось і настала довгоочікувана весна. Це час, коли оживає природа, час відновлення open`air фестивалів. Перший цьогорічний етнофестиваль, який ми відвідали - "Великдень у Космачі". Протягом 30 квітня-2 травня ми приземлилися на етнозліті в гуцульському краї.
 

Готуй воза зимою, а сани влітку

Надворі то сніг, то сонце, то мороз, то знову відлига. Саме таким видався цьогорічний січень, та й лютий також не тішить погодою: вийдеш на вулицю, обваляєш мешти, і назад до хати. Хочеться вже тепла, літа, купання у річці, піших мандрівок, е-е-е-ех... Тому, щоб не марнувати час, потрібно вже зараз готуватися.
 

Уікенд у столиці

У цьому місті вариться майже вся політична та культурна кухня України. Безперервний потік машин та людей, у якому кожен поспішає у своїх справах не звертаючи особливої уваги на навколишній світ. Модні тенденції переростають у пошук оригінальності та індивідуальності. Таке не побачиш ні у Львові, ні в Одесі.
 

Країна Буковель запрошує вас!

Санки, ковзани, сніжки це звичайно все класно, але воно і в порівняння не йде з тим задоволенням, яке ти отримуєш від катання на лижах. А вже якщо говорити про справжнє гірське катання, та ще й на самому крутому курорті не тільки України, а й Східної Європи, то і порівнювати нема з чим.

 

Зимове місто Лева

Дуже люблю це місто. Просто блукати його вулицями повз чудові будинки, кав`ярні, насолоджуватись тією особливою атмосферою. З дахів вітер змітає сніг, ясне сонце освітлює усе, стаючи твоїм супутником, і неважливо, чи ти знаєш дорогу, якою ідеш, чи знаєш, як вернутися назад. А якщо ще й надворі зима, у серці царює різдвяний настрій, то прогулянка стає незабутньою і ти мимоволі потрапляєш у зимову казку...

 

Чеська казка

Прага – це місто-казка. Тут немає меж досконалості, бо кожна наступна споруда по-своєму бездоганна! Місто все більше закохує в себе. Постійний потік приємних емоцій лише підтримує позитивне враження. Красу рідного міста описали Ян Неруда, Ярослав Гашек, Франц Кафка, Егон Ервін Кіш та ін. Вулицями «золотої» столиці прогулювались Моцарт, Бетховен, Достоєвський, Роден, Аполлінер, Чайковський, королева Єлизавета II та Папа Іоанн Павло II.
 
Сторінка 3 з 4