Гімназія готується до ювілею - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 159 гостей на сайті

Реклама

Гімназія готується до ювілею

 

Копичинці готуються до великого свята. Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 — гімназія» в травні відзначатиме 150-річчя з часу першої згадки про школу, 100-ліття теперішнього навчального закладу та 5-річчя функціонування гімназії. З цієї нагоди два роки тому адміністрація закладу розпочала підготовку, вчителі та учні збирали матеріали, факти з історії школи. Торік оргкомітет ухвалив рішення про випуск книги.

 

Інформаційно-довідкове глянцеве, кольорове видання «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 — гімназія» м. Копичинці» містить декілька розділівІ ось перша ластівка переді мною. Інформаційно-довідкове глянцеве, кольорове видання «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 — гімназія» м. Копичинці» містить декілька розділів. На авантитульній сторінці розміщений герб гімназії та «Гімн гімназистів». На першій сторінці — привітання вчителям, батькам, випускникам та звернення до них начальника відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації В. Білика, який навчався у цій школі: «Гусятинщина — один з духовних освітніх центрів Тернопілля… Ваш самобутній храм науки був і є джерелом натхнення, з якого декілька поколінь черпали мудрість і духовні сили… Я гордий, що закінчив саме цю школу…»

Друга сторінка заповнена щирими словами вітань із триєдиним ювілеєм від імені директора школи-гімназії, відмінника освіти України, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста О. Білик, яка внесла чималий доробок у культурно-просвітницький розвиток очолюваного закладу і стала керівником проекту (редактор-упорядник П. Козловський).

Далі — зародження шкільництва в Копичинцях, де йдеться про перші його паростки, хроніка становлення школи-гімназії, сьогодення навчального закладу, його здобутки, візитки видатних осіб, які вийшли у світ із цього навчального закладу, і багато світлин, починаючи з чорно-білих 40-х років минулого століття до кольорових сучасних.

 

М. МАЙДАНЮК.

«Вільне життя плюс», №20 (15132) від 17.03.2010 р.

Спонсор допису: У вас є власний сайт чи блог і хочете оновити дизайн? Тоді вам будуть потрібні шаблоны сайтов wordpress з хорошою якістю


 


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 олег костів 14.08.2010, 13:55
вітаю
Цитата
 
 
#3 bigfan 22.03.2010, 16:27
Цитую Boduk:
Так, хотів би мати таку книженцію!

Ще б пак, ти там разів зо три пробігаєш :)
Цитата
 
 
#2 Boduk 20.03.2010, 16:47
Так, хотів би мати таку книженцію!
Цитата
 
 
#1 pashko 18.03.2010, 20:40
Бачив цю статтю в газеті. Принагідно треба буде піти на ювілей школи.
Цитата
 

Додати коментар

 

Реклама