30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.07.2024
Архів новин 2006-2018СпортЛіга чемпіонів школи №2

Ліга чемпіонів школи №2

-

Із  середини лютого у нашій школі проводився чемпіонат між 8-11 класами по футболу. Участь взяло сім команд: 8 клас  ( збірна двох восьмих А і Б ), 9-А, 9-Б, 10-А, 10-Б, 10-В, 11-А, 11-Б. Матчі проводились почергово  в понеділок і четвер, на сьомому та восьмому уроках, по дві ігри. Матчі судили вчителі фізкультури нашої школи: Ватраль Роман Миколайович і Кузик Олексій Арсенович. Усі команди було поділено на дві групи: групу А ( 9-А, 10-А, 11-Б і 8 класи) і групу Б ( 9-Б, 10-Б, 10-В, 11-А класи ). Кожен матч тривав 30 хвилин, відповідно два тайми по 15 хвилин. 

 

Із першої групи у півфінал ввійшло два класи: 11-Б і 9-А; і з другої групи: 10-В і 9-Б. Після того, як було зіграно матчі півфіналу, організатори чемпіонату, по результатам ігор визначили учасників фіналу, це була команда учнів 9-А класу і команда учнів 10-В класу. А команди 11-Б і 9-Б класів, відповідно поділили третє і четверте місця.

Фінал повинен був відбутись у четвер 4 березня, але через певні причини його пренесли на наступний четвер 11 березня. Перед фінальним матчем стояла напружена атмосфера. Виникало лише одне питання: хто ж переможе – 10-В чи 9-А? У фінальному матчі у обох командах відбулися суттєві зміни. Так у команді 9-А класу через травму не зміг грати Володимир Тисовський. А у команді учнів 10-В класу із команди пішло два  гравці це: Каленюк Дмитро і Волоцюга Андрій. Тому у фіналі грали Гладій Павло, Сосновський Сергій, Шупер Роман та на воротах Паляниця Тарас. Замість В. Тисовського зіграв Рогатин Андрій – на воротах, а воротар, який відстояв попередні ігри Черниш Андрій зіграв у полі.

Фінальний матч виявився на славу. Після двох таймів з рахунком 4:4 суддя призначив додатковий час. На четвертій хвилині додаткового часу у ворота учнів 10-В класу Іван Опир забив п’ятий  гол. Але згодом, на останній хвилині додаткового часу, Шупер Роман, завдяки  пасу Сосновського Сергія, можна сказати просто «запхав» м’яча у ворота суперника. І так додатковий час закінчився нічиєю – 5:5. Тоді по три гравці з кожної команди били пенальті. Наворотах команди 10-В класу  і далі залишався Паляниця Тарас, а на воротах команди 9-А класу відбулися зміни – замість Андрія Рогатина на ворота повернувся Андрій Черниш.. За результатами жеребкування першими били учасники команди учнів 9-А класу, наступними били учасники команди 10-В класу. Фортуна більш посміхнулась гравцям 10-В класу: Гладій Павло і Шупер Роман вдало забили по одному голу у ворота суперника.

 

Після матчу команди сфотографувались на пам’ять, а у понеділок 15 березня на загально шкільні лінійці завуч нашої школи вручила учням 11-Б і 9-А класів грамоти відповідно за третє і друге місця, а учням 10-В класу диплом і кубок за зайняте перше місце в турнірі. Від усіх учнів школи, гравців і вболівальників, хотілося б подякувати організаторам змагань, за якісно підготовлені матчі. Це зокрема Кузик О. А. та Ватраль Р. М.

Взято з сайту школи №2 http://almamater2.at.ua

 

 Спонсор допису: Мрієте про чудовий будинок? А чому б не Купить дом в Киеве? Чудові котеджі в столиці

http://almamater2.at.ua
http://almamater2.at.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...

Реставрацію Кутецької цер...

Незалежне видання TEXTY.ORG.UA назвали Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Копичинцях прикладом того, як слід реставровувати дерев’яні це...