У зимовому фестивалі, що відбувся у Яблунові 31 січня, взяли участь понад 20 творчих колективів та вертепів з різних куточків громади, і не тільки. Гостей фестивалю пригощали гарячою юшкою та іншими смаколиками.Проведення такого дійства допомагає відроджувати українські традиції та об’єднує жителів громади у культурному збагаченні. Дякуємо старості Яблунівського округу Андрію Балабуху та усім, хто долучився до організації та проведення фестивалю!
![144516034_840544153171294_2918155264494554850_n](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/144516034_840544153171294_2918155264494554850_n.png?resize=696%2C522&ssl=1)
попередня стаття
наступна стаття
Богдан Келічавий
Працюю у сфері розвитку міст. У вільний час допомагаю Копичинецькій ОТГ. Люблю подорожувати світом, знайомлячись із міськими радами та їх представниками. Керуюсь кредо: думай глобально, дій локально.
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ
Професійний цілодобовий д...
Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...
Михайло Мимрик та його шк...
У Копичинецькій гімназії діє ансамбль «Надія», який нещодавно отримував Гран-прі на конкурсі «Феєрія талантів». Нам вдалось поспілкуватись з керівник...