8 серпня 2021 року село Яблунів здобуло Рекорд України, як найфестивальнішого села. Щороку тут проходять 4 фестивалі, до кожної пори року.
Взимку це “З колядою в Яблунів”, весною – “В Яблунові яблуні цвітуть”, влітку -“Яблуневий Спас”, восени – “Золота осінь в Яблунові”.
Своєю працею люди, котрі організовують фестиваль популяризують національні звичаї і традиції. А також це є новітня форма проведення дозвілля у сільській місцевості.
Ми радісно вітаємо Яблунів та усіх його жителів із отриманням відзнаки, а також щиро вітаємо Івана Кушніра та Андрія Балабуха, адже саме вони є ініціаторами та організаторами фестивалів на теренах нашого краю.
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/233641041_4213044505407936_8204957264108575796_n.jpg?resize=696%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/228668601_4213045618741158_7769852147745331254_n.jpg?resize=577%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/228728996_4213043512074702_6284960955831758337_n.jpg?resize=696%2C466&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/228732692_4213043122074741_5355753483930169366_n.jpg?resize=696%2C408&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/228746529_4213045222074531_3697963219960494193_n.jpg?resize=696%2C498&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/228946068_4213043448741375_168912689724521099_n.jpg?resize=576%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/229041191_4213043948741325_3736859173533899882_n.jpg?resize=696%2C413&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/229257602_4213046425407744_5517154069240634151_n.jpg?resize=696%2C475&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/233564106_4213043025408084_3817040631317493143_n.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/234355234_4213043405408046_6642852676599035924_n.jpg?resize=696%2C428&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/234638978_2964041760501394_2619474788856441424_n.jpg?resize=696%2C490&ssl=1)