Цьогорічна зима видалась доволі теплою. В Тудорів в районі Дубина на озеро прилетіла лебедина сім‘я.
![84089026_2904389159618987_2021246368667926528_n](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/84089026_2904389159618987_2021246368667926528_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
попередня стаття
наступна стаття
СХОЖІ НОВИНИ
Богдан Келічавий
Працюю у сфері розвитку міст. У вільний час допомагаю Копичинецькій ОТГ. Люблю подорожувати світом, знайомлячись із міськими радами та їх представниками. Керуюсь кредо: думай глобально, дій локально.
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ
Професійний цілодобовий д...
Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...
Потребуєш – візьми,...
Напередодні нового року, у п’яти магазинах громади, а саме в селах Оришківці, Гадинківці, Сухостав та місті Копичинці (2 магазини) були встановлені с...