30 C
Kopychyntsi
сьогодні 22.06.2022
НовиниКопичинціАвтостанція під загрозою

Автостанція під загрозою

-

Жителів міста Копичинці приголомшила новина: закривають автостанцію – ще один об’єкт інфраструктури. Одним із першим відреагував на це Юрій Репко, який на своєму профілі у фейсбуці висловив невдоволення такою звісткою. Він поділився своїми думками про дану ситуацію: 

«Все почалося з того, що від знайомих почув про можливе закриття автостанції в Копичинцях. Якоїсь конкретної інформації на підтвердження в інтернеті я не знайшов. Але працівники даного закладу наголошували, що закриття планують зробити по-тихому, не привертаючи зайвої уваги. Особисто мене це обурило, тому я вирішив написати допис у фейсбук, щоб хоча б якось висловити своє занепокоєння і розворушити громадськість. Я був здивований, наскільки ця новина зачепила нашу спільноту. У коментарях під дописом люди закликали до рішучих дій. Справді, для мене, як для патріота рідного міста, це втрата ще одного міського закладу, а також можливості для жителів громади придбати квиток по пільгових знижках. Наприклад, чоловік моєї сестри, учасник бойових дій, коли приїжджає у гості, завжди бере квиток за посвідченням. А у разі закриття автостанції – цього зробити не зможе. Узагалі, для міста, насамперед, це втрата “в’їзних воріт”.


Багато місцевих жителів мають приємні спогади, пов’язані із цим об’ єктом, саме тому так ревно кинулися захищати автостанцію. За останні роки Копичинці втратили і так надто багато: автобазу, дві фабрики, консервний завод, нещодавно колонію… Все тотально скорочується, тому так не хочеться втрачати ще й автостанцію».

Вашій увазі сюжет від СуспільнеТернопіль


Задорожна Ірина
Журналіст газети «Наднічлавські вісті». Життєрадісна та креативна, легко знаходжу спільну мову з кожним. Люблю читати та маю багато різнопланових хобі.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...