30 C
Kopychyntsi
сьогодні 03.08.2021
НовиниКопичинціАвтостанція під загрозою

Автостанція під загрозою

-

Жителів міста Копичинці приголомшила новина: закривають автостанцію – ще один об’єкт інфраструктури. Одним із першим відреагував на це Юрій Репко, який на своєму профілі у фейсбуці висловив невдоволення такою звісткою. Він поділився своїми думками про дану ситуацію: 

«Все почалося з того, що від знайомих почув про можливе закриття автостанції в Копичинцях. Якоїсь конкретної інформації на підтвердження в інтернеті я не знайшов. Але працівники даного закладу наголошували, що закриття планують зробити по-тихому, не привертаючи зайвої уваги. Особисто мене це обурило, тому я вирішив написати допис у фейсбук, щоб хоча б якось висловити своє занепокоєння і розворушити громадськість. Я був здивований, наскільки ця новина зачепила нашу спільноту. У коментарях під дописом люди закликали до рішучих дій. Справді, для мене, як для патріота рідного міста, це втрата ще одного міського закладу, а також можливості для жителів громади придбати квиток по пільгових знижках. Наприклад, чоловік моєї сестри, учасник бойових дій, коли приїжджає у гості, завжди бере квиток за посвідченням. А у разі закриття автостанції – цього зробити не зможе. Узагалі, для міста, насамперед, це втрата “в’їзних воріт”.


Багато місцевих жителів мають приємні спогади, пов’язані із цим об’ єктом, саме тому так ревно кинулися захищати автостанцію. За останні роки Копичинці втратили і так надто багато: автобазу, дві фабрики, консервний завод, нещодавно колонію… Все тотально скорочується, тому так не хочеться втрачати ще й автостанцію».

Вашій увазі сюжет від СуспільнеТернопіль


Задорожна Ірина
Журналіст газети «Наднічлавські вісті». Життєрадісна та креативна, легко знаходжу спільну мову з кожним. Люблю читати та маю багато різнопланових хобі.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".

Спортивний захід “З...

Сувора зима не зупинила юних біатлоністів нашої громади на шляху до звершень. Спортивний захід "Зимова Нічлава" відбувся сьогодні у парку міста Копич...

БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ

ФК «Нічлава» Копичинці став бронзовим призером чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів! Ветерани «Нічлави» нагороджені медалями зі спеціаль...