30 C
Kopychyntsi
сьогодні 19.09.2021
НовиниКопичинціАрт перформанс на сміттєзвалищі

Арт перформанс на сміттєзвалищі

-

Житель Копичинець Сергій Оцел опублікував фото на місцевому сміттєзвалищі. Ця світлина привернула широку увагу громадськості до проблеми неорганізованого поводження з твердими побутовими відходами. Ця гостра проблема у нашій громаді залишається досі не вирішеною.

Поспілкувавшись із Сергієм  дізналися його погляд на проблему сміттєзвалища у нашій громаді: «мандрує, дрейфує і росте… наше звалище давно вже покинуло кордони, відведені для нього. Щодень воно все глибше запускає свої поліетиленові щупальця в глиб лісу, і натякає про свою присутність, зухвало дихаючи в обличчя кожному хто заходить в його володіння, які тепер починаються одразу за «білкою». Пустивши метастази спочатку на поля, вони швидко добрались і до голів містян, і саме там активно прогресують. Бо смітить не рука, а голова. Щоб вирішити проблему зі смітником, не вистачить і сотні бульдозерів, якщо вслід за ними йтимуть кілька сотень, які скидатимуть мішки з продуктами своєї життєдіяльності ще перед шлагбаумом, одразу як тільки сховають з людських очей свої ниці сутності. Я активний прихильник високих штрафів, бо вважаю, що гаманцем можна швидко навчити праведности, тих, хто не бажає вчитись сам. А, ну і сміттєпереробний, не завадив би, однозначно».

Сучасний світ рухається в сторону  екологічного та  раціонального споживання. Копичинецька  громада не виняток і має вирішувати таку проблему спільними зусиллями.

Нам пора ставати екосвідомими та відповідальними!

Елиїв Тарасhttps://www.facebook.com/litalitra/
Пасічник, працюю над розвитком власної справи (https://www.facebook.com/litalitra/) Дуже хочеться, щоб молоді люди працювали і знаходили своє місце в Україні і втілювали свої мрії.Я ❤️ Копичинці. Життєве кредо: "Роби, що любиш, люби, що робиш"

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...

Клас Миру

НВК “ЗОШ I-III ст. №1 гімназія” м. Копичинці готується до нового навчального року та запускає новий клас - “Клас Миру”. Школа виграла проєкт, у якому...