Єдність має велику цінність у теперішній час. Особливо, у вірі. Нам у “Копичинці та Околиці” вдалось зняти великоднє відео привітання зі священниками нашої громади, яке за кілька днів переглянули більще 30 тисяч людей! Це наш власний рекорд місцевих новин. Якщо ви ще не бачили цього відео – запрошуємо на сторінку Копичинці та Околиці у фейсбуці чи інстаграмі.
![Колаж священники 2](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/MyCollages-1.jpg?resize=696%2C696&ssl=1)
попередня стаття
наступна стаття
Богдан Келічавий
Працюю у сфері розвитку міст. У вільний час допомагаю Копичинецькій ОТГ. Люблю подорожувати світом, знайомлячись із міськими радами та їх представниками. Керуюсь кредо: думай глобально, дій локально.
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ
Професійний цілодобовий д...
Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...
Осінній вечір в Копичинця...
Вашій увазі відео з осінніх Копичинець, відзняте місцевими хлопцями з True Sight Project.https://www.youtube.com/watch?v=bjRdujzKEMQ&featur...
«Запобігти. Врятувати. До...
Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...