30 C
Kopychyntsi
сьогодні 15.06.2024
Архів новин 2006-2018Від редакціїTwitter - пташка, що цвірінькає

Twitter – пташка, що цвірінькає

-

Гуляючи по безкрайніх просторах глобальної мережі,  ви мабуть не раз натрапляли на зображення "синьої пташки" чи надписи на кшталт "follow me", "twitter" та інше. Ну і, звісно, ви не звертали особливої уваги на це?! А жаль, адже мова піде про один з наймасовіших продуктів сьогодення. Твіттер лише протягом 2009 року в 20 разів збільшив аудиторію своїх користувачів. Що це за звір і як його та з чим його їсти, скільки перчити та солити, читайте далі. 

Отже, почну з банального. Що це таке врешті-решт? Ну найлаконічніше про це звісно скаже нам Вікіпедія: " twitter – соціальна мережа, яка являє собою мережу мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення". Twitter з англійської означає щось на подобі нашого чудового слова "цвірінькнути". В принципі інакше це не назвеш, повідомлення на 140 символів.

 

Чим же ж тоді унікальний твіттер? Унікальний він передусім тим, що ви можете моментально повідомити важливу інформацію фактично одразу ж величезній кількості follower-ів. Закордоном саме завдяки твіттеру в інтернеті найшвидше появляється інформація про різні події, катастрофи. Твіттеряни (так називають користувачів цього сервісу) пишуть про політику, про своє життя, про музику, спорт, кіно і прочитає про це увесь світ.

Як писати у твіттер? Для цього існує безліч варіантів. Найстандартніший метод – це написати повідомлення за допомогою вашого інтернет-оглядача. Тут все просто – варто просто зайти на сайт twitter.com. Окрім того ви можете писати із спеціалізованих програм-клієнтів під різні операційні системи, котрі також знайдете на сайті twitter.com. Але і це ще не все. Користувачі мобільних та комунікаторів також не обділені в цьому плані, фактично для будь-якої сучасної мобільної платформи існує велика кількість клієнтів. Ну і врешті-решт, якщо у вас телефон надто старий (так як у мене), а писати в твіттер дуже хочеться – існує навіть смс-шлюз, робота якого полягає в публікації повідомлень в твіттер, котрі ви відішлете як просте СМС.

Які особливості роботи в твіттері? Звісно ви можете використовувати для різних цілей. Для особистих, спілкуючись з друзями, для корпоративних – піарячи свою фірму чи свій проект, чи поєднувати все це разом. Тут вже вирішувати вам. А для об’єднання людей існують спеціальні символи, котрі виконують різну мету. Отже, проаналізуємо. Короткий словничок та позначення термінів та спеціальних знаків:

@ – символ, що вказує на нікнейм в твіттері (наприклад наш портал має свій нікнейм, що позначається так – @kopychyntsi, новини нашого порталу саме там)

RT (ретвіт) – комбінація символів, що показує що вам сподобалось чиєсь повідомлення і ви вирішили його опублікувати для фоловерів

Follower (фоловер) – так би мовити, це людина котра додала вас в друзі і може читати ваші твіти (повідомлення). Відповідно ви також можете читати чиїсь твіти, для цього варто зайти на профіль людини в системі twitter та натиснути кнопку "Follow"

# (хештег) – хештег, створенний спеціально для відслідковування всіх твіттів на задану тематику. Позначається це так, наприклад #elect_ua – приналежність повідомлення щодо виборів в Україні та #elect_te Тернопільській області (доречі, наше місто також має такий хеш-тег – #kopychyntsi).

Для кращого розуміння пропоную кілька відеосюжетів:

Про Твіттер простою англійською:

А також сюжет з каналу НТВ (російською):

Більш детально по темі: twitter.in.ua (за посилання дякую @Taras)

Звісно це не Кантакт чи Аднакласнікі, це зовсім інша, більш прогресивна система масмедіа, котра має місце під інтернет-сонцем, більше того, на мою скромну думку дуже скоро твіттер може стати одним з тих сонць. Користуватись чи ні, вибирати вам.

Щиро Ваш, @tdyoma. Follow us @kopychyntsi

Спонсор допису: На вулиці сильні морози і ви не можете ніяк зігрітись? Використовуйте котлы газовые і у вашій оселі завжди буде тепло

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИ...

У Копичинецькій Громаді відбувся військово – патріотичний вишкіл «Юний патріот» присвячений до Дня захисника та захисниці України та Дня українського...