Фотоконкурс “Дивовижа”

-

Шановні фотолюбителі! Давненько вже наша галерея на оновлювалась вашими чудовими знімками. Мабуть, усі фотографи перевелись, або ж просто засумували. То ж, щоб не нудьгувати, розпочинаємо на сайті літній фотоконкурс під назвою "Дивовижа".

 

 

Завдання конкурсу полягає у тому, щоб за допомогою фотографії показати те, що є справді надзвичайним, дивовижним, казковим. Наприклад, це може бути фото чарівної дівчини, затишного містечка, дитячих оченят і т.д. Фанатазуйте, це ж ваш світ фотографії!!!

!!! Щоб взяти участь у фотоконкурсі, надішліть свої фото на адресу dyvovyzha@gmail.com Обов’язково вкажіть назву роботи. Усі знімки повинні бути розміру 640х480 пікселів, та збігатися із темою конкурсу. Конкурс триватиме до 1 вересня 2007 р.

Оцінювання проводиться вже звичним способом – шляхом голосування користувачами сайту.

На переможців чекають цінні подарунки.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.