30 C
Kopychyntsi
сьогодні 26.05.2024
Архів новин 2006-2018Від редакціїПиши про Копичинці – отримуй гроші!

Пиши про Копичинці – отримуй гроші!

-

Творити історію – це не тільки рухатися в часі, а й нотувати її. Книжку про Копичинці завдяки наполегливим старанням Богдана Савки ми маємо, але місто не застигло в просторі, а далі продовжує жити. І, щоб не втрачати ні секунди з життя Копичинців, ми повинні записати її там, де історія житиме вічно й де про неї дізнається все більше людей. Портал kopychyntsi.com.ua оголошує  конкурс. Подробиці – за детальніше. Конкурс під назвою «Копичинці. Твори історію» або «Kopуmake» розпочинається на сторінках інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.ua з 1 жовтня 2008 року. Його мету ви вже могли вловити у вступних реченнях статті. А саме – більше розповідати про Копичинці не тільки своїм містянам, але й усьому світові. Відтепер, затрати вашого часу ми пропонуємо компенсувати грошовою нагородою, яку видаватимемо на руки щомісяця після критичного оцінювання ваших матеріалів.

Свої матеріали слід готувати на такі теми:

Школа

Ця тема найбільш підходить для школярів 8-11 класів і, нічого дивного, для вчителів будь-якої кваліфікації. Дітям можна, для прикладу, писати про різноманітні шкільні події (відкриті уроки, районні перевірки, олімпіади тощо) і не обов’язково лише у стилі факти чи репортаж. Вчителям теж варто спробувати написати про події у школі, стан освіти даної школи, різноманітні відгуки про кращих\гірших своїх учнів тощо. Теми насправді дуже широкі, тож не бійтеся експериментувати.

Факти

Конструктивний опис певної події у місті. Обов’язково вказувати дату події, обставини, учасників, можлива пряма мова і т.д.

Інтерв`ю

Копичинці багаті на дуже розумних, талановитих і впливових людей. Спробуйте організувати цікаве інтерв’ю з кимсь із них! Для прикладу це можуть бути: актори – В. Білик, Руслана Савка; музиканти – Роман Стець, Олександр Шпуляк і т.д; підприємці – В. Тимчишин, А. Дорогий…; вчителі – О. Білик, Р. Федорович, Д. Гутор… тощо. Теми розмови довільні, обсяг – теж.

Релігія

Матеріал у довільній формі про життя церков і всього духовного. Але не забуваймо – обов’язкова прив’язка до Копичинців.

Фоторепортаж

Зафіксована подія у фотографіях, фото факти, фотоетюди тощо.

Політика

Аналітичні, інформаційні матеріали з життя влади міста.

Культура

Аналітичні, інформаційні матеріали культурного спрямування.

Гумор

Гуморески, смішні історії тощо. Але власного виробництва 😉

Спорт

Все, що стосується спортивного життя у місті.

Медицина

Лікарня у нас хоч не модерна, але величенька, тож знайти теми для матеріалу не викликатиме труднощів 😉

Творчість

Творча тематика: вірші, проза. Тут пояснювати не треба – Конкурс Автора своє вже доказав. Двічі 😉 Дозволяється незначне відхилення від теми Копичинців, але не рекомендується.

При визначенні кращого матеріалу редакція схилятиметься й до думки читачів, звертатиме увагу на популярність статті, кількість коментарів до неї тощо.

Суму винагороди за щомісячний кращий матеріал виголошувати для інтриги не будемо, але, будьте певні, гроші за один матеріал чималі. Щотижня у неділю на сайті оголошуватиметься окремою статтею рейтинг та робитимуться критичні нотатки збоку керівництва конкурсу.

Матеріалів від одного автора за місяць має бути як мінімум 2 (два). Це для того, аби зіставити для порівняння кілька статей, фоторепортажів тощо. Матеріалом слід вважати будь-який допис/фоторепортаж з наведених вище категорій. Увага! Якщо протягом місяця на скриньку сайту надійшло менше 15 (п’ятнадцяти) матеріалів, то грошова нагорода кращому автору не виплачується.

Свої роботи слід надсилати у прикріплених файлах на електронну скриньку kopymake@gmail.com Для ідентифікації переможців слід надсилати разом з першою роботою інформацію про себе (повне ім’я та прізвище, фотографію). Усі роботи, після ретельного перегляду адміністрацією, публікуватимуться на головній сторінці сайту.

Зважаючи на перебіг конкурсу, планується визначати СУПЕР-ПРИЗОМ кращого автора року, а то й кварталу. Та цей пункт наразі ми не включаємо до умов конкурсу.

З усіма питаннями стосовно конкурсу звертайтеся по тел 8 097 653 00 78, або пишіть на скриньку конкурсу kopymake@gmail.com

Тож, алгоритм участі в конкурсі такий:
1. Знайти потрібний момент, що стосується життя міста Копичинці.
2. Підготувати відповідний матеріал (стаття, фото, проза, вірш…)
3. Уважно перевірити на помилки.
4. Надіслати на скриньку kopymake@gmail.com , прикріпивши контактну інформацію про себе (повне ім’я та прізвище, фотографію)
5. Для впевненості в отриманні матеріалу можна зателефонувати за номером 8 097 653 00 78.
6. Все, матеріал опубліковано на головній сторінці kopychyntsi.com.ua
7. Творіть ще і забирайте гроші!

Усі зауваження щодо умов конкурсу пишіть у коментарях або безпосередньо на електронну скриньку.

попередня статтяБезбожне пограбування
наступна статтяФорум вже ПРАЦЮЄ!

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецьку громаду об‘є...

Ми знаходимось у потенційно екологічній зоні, подалі від промислових гігантів. Однак, наша громада потопає у стихійному смітті, яким ми дихаємо та п'...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...

Захід “Екологічна г...

В храмі Св. Трійці м. Копичинці відбувся за підтримки Інститут екуменічних студій УКУ/ Institute of Ecumenical Studies UCU та Mary Trucking Inc. ІІІ ...