30 C
Kopychyntsi
сьогодні 23.06.2022
Архів новин 2006-2018РелігіяБезбожне пограбування

Безбожне пограбування

-

У ніч з середи на четвер Храм св. Миколая, що на Горі, звірським чином пограбувала група не місцевих осіб, які орендують тут житло. Важко зрозуміти, як вони зважилися піти проти самого Бога, але з кроків пограбування було видно, що його злодії не планували. Головним злочинцем у цій справі слід вважати оковиту, під впливом якої й діяли грабіжники.

Спершу крадії намагались ввійти до приміщення церкви через головні двері, але, не зумівши здолати перешкоду, вони без вагань розламали одну з бічних. Ввірвавшись до храму, безбожники захопились шукати гроші та цінні речі. Хрестом, що стоїть на парапеті (парапет – вхідний стіл у храмі, де лежать ікони відведені для поцілунку), вони розбили сейф, але пиятики грошей там не виявили. Засмучені, мабуть, першим отаким походом до святого дому, зловмисники для забави почали розкидати ікони, святі тайни, тощо.

Грошей не було, тож додому повертатися з порожніми руками «не личило»: прихопили з собою чашу для причастя та дві пляшки вина. Останнє їм послужило для веселої забави, яка тривала недовго. Бо в той же день винуватців звірського пограбування спіймали місцеві правоохоронці. Ведеться судова справа по факту пограбування Церкви св. Миколая. Наразі міліція ще шукає чашу для причастя.

Спонсор допису: Бажаєте отримати гарну фігуру не виходячи з дому? Замовте для всієї сім’ї жимфлекстор – чудовий тренажер

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".