30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.11.2023
Архів новин 2006-2018Від редакціїКопичинці.com.ua: чергове оновлення

Копичинці.com.ua: чергове оновлення

-

Нарешті відбувся довогоочікуваний перехід сайту на нове ядро, що в майбутньому стане базовою платформою для реалізації різних чудових проектів на базі kopychyntsi.com.ua Зрозуміло, що до нового дизайну потрібно привикнути. Про всі нюанси вчорашнього оновлення читайте далі.

 

 

Перш за все поясню причину переходу на нове ядро. Насправді вона дуже банальна. Оскільке старе ядро застаріло (не підтримується розробниками), було прийнято рішення щодо переходу на нове ядро, котре стане поштовхом для подальшого розвитку сайту.

Але як і у всьому є свої негативи і позитиви.

Перш за все було змінено саму структуру новин. Зараз це буде чітко ділитись на категорії, а користувач в свою чергу зможе прочитати новини саме тієї категорії яка його найбільше цікавить.

Також про нововведення. Оскільки сайт у різних оглядачах інтернету працює по різному  та й підібрати під кожного користувача шрифт не можливо, тому слід звернути на дане нововведення в статтях:

цей “повзунок” здатний змінювати розмір шрифту статті та коментарів.

Це меню здатне “розсуватись” при клацанні на певну категорію. Ще є багато цікавого, проте це основне на чому хотілось закцентувати увагу.

Тепер про негативи.
Нажаль при оновлені сайту не вдалось відновити Форум. Проте з його минулою активністю все це видається не надто печальним, зате є зараз реальний шанс підняти форум так би мовити з нуля.

Також не вдалось перенести всі дані, котрі були заповнені користувачами в профілях. Тому просимо оновити ваші профілі.

Логотип. Наразі він тимчасовий, надіюсь в найближчому майбутньому ми і його змінимо.

Можливо є інші недопрацювання та “глюки”, про які просимо повідомляти у форумі або персонально звязатись з адміністрацією сайту.

Наразі все…

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Незламна повстанка

День захисника України завжди викликає в усіх відчуття радості та гордості за свою державу. Та є люди, у яких цей день викликає ще й болючі спогади п...

Реставрацію Кутецької цер...

Незалежне видання TEXTY.ORG.UA назвали Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Копичинцях прикладом того, як слід реставровувати дерев’яні це...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...