30 C
Kopychyntsi
сьогодні 26.05.2024

Шукаю роботу

-

Сьогодні я шукаю роботу. Тисячі пропозицій у рекламних виданнях „Робота та навчання”, „Шукаю роботу”, „Авізо”, в Інтернеті. Сотні оголошень у газетах та журналах. Гортаю солідне рекламне видання і знаходжу роботу, наче у казці, „не просту, а золоту” – за 10000 у. е. в місяць. Досвіду не потрібно, гарантують житло та підтримку. Серед ваканцій круп”є, барменів, офіціантів та танцівниць – чимало подібних спокусливих пропозицій легкого заробітку, наче приманка для легкої здобичі. Сьогодні я – здобич, наївна і довірлива, хочу легкої роботи і розкішної зарплати. Хочу знати, що доведеться мені для цього робити.  

 

„Девушкам 18-25 лет, модельной, фотомодельной, а также экзотической внешности».
„Ау! Девушки! Самые выгодные условия работы в Киеве. Оплата до 10000 у. е. в месяц».
«Девушки! Приглашаем на достойную, хорошо оплачиваемую работу. Хорошие условия, гибкий график. Предоставляем жилье и поддержку»
«Красивым девушкам реальная зарплата – 3000 у. е. в месяц».
«Девушки, симпатичные, коммуникабельные, работа для Вас. Гибкий график, высокий заработок. Жилье предоставляется. З/п ежедневно. Можна без опыта работы».
«Красивые девушки 18-28 лет требуются на постоянную высокооплачиваемую работу. Жилье, поддержка, упрощенный график».
«Красивым девушкам модельной внешности от 18 до 25 лет. З/п почасовая: от 50 до 100 у. е. в час. Свободный график работы. 100% конфиденциальность и безопасность. Лучшие условия»

Десятки номерів – міських та мобільних. Дзвоню. Кожен раз повторю одне стверджувальне речення: «Я з приводу роботи…» і чекаю на відповідь…
451-..-.. У слухавці приємний жіночий голос. Виявляється, це – салон еротичного масажу «на дому». Такі послуги відбуваються у спеціально відведеній для цього темній кімнаті. Без інтиму.

«Звучит эротическая музыка. Горят красные и розовые свечи. Вы с клиентам – одни».
Завдання мінімум дівчини – зробити комплексний масаж усього тіла від кінчиків пальців на ногах до мочок вух, максимум – довести клієнта до оргазму. Жодного інтиму, чи не так?
„Если у Вас длинные волосы, не первый размер груди, и Вы – не слишком полненькая, мы Вас ждем.»
Мені диктують короткі адресні дані і попереджують: „Подойдете к двере и скажите дважды „56”.
562-..-.. „Нам потрібні молоді дівчата-танцівниці. З 22.00 до 5.00. 40 грн/ніч + все, що заробите самостійно”. Спокусливі пропозиції! Зі слів моєї співрозмовниці, під „самостійним заробітком” розуміється „комунікативний акт з клієнтом”, тому дівчата, які володіють іноземною мовою заробляють до 200 грн за ніч.
233-..-.. Раптом сама стаю інтерв”юйованою: „Скільки Вам років? Як звати? Чи маєте досвід роботи в інтим-сфері?” Кажу: „Ні!” і у відповідь отримую співчуття. Осіб без досвіду роботи у свій колектив вони не беруть. В цьому бізнесі також необхідний досвід.

Гідну роботу пропонують за номером 539-..-.. Зворотні запитання про сімейний стан і досвід роботи у галузі інтим-послуг. З радістю повідомляю про 2 роки „стажу” у Харкові. Пропонують під”їхати за адресою… При собі мати паспорт, ідентифікаційний код і 50$ для внесення мого імені до бази даних… Кажу, що ще подумаю над їхньою пропозицією, а у відповідь звучать спокусливі суми з 3-4 нулями. Нехай думають, що мені цього мало. Я все ж таки з досвідом, хай і вигаданим.
 

В оголошеннях є чимало вікових обмежень для претендентів на „високооплачувані посади” – від 18 до 25-30.
Два гудки і мене вітає автовідповідач. Коротка інформаційна довідка про специфіку роботи та номер мобільного телефону на останок.
Телефоную… З жалем повідомляю, що мені через півроку виповниться вісімнадцять, а я вже так сильно хочу працювати у їхньому „колективі” (до речі, ця ж „корпорація” шукає на роботу водія і знімає квартиру у центрі міста). Даремно! Мені на повному серйозі повідомляють, що з радістю готові мені допомогти, але лише після повноліття. Це є одна з головних умов під час підписання контракту та передання власного паспорту „під залог”. Самовільне потрапляння у рабство завуальоване кругленьким заробіткам за ніч чи то пак годину! „Приємно” знати, що після твоїх 18 тебе хтось чекає!

Медична довідка – запорука високого рейтингу серед клієнтів. Роботи з “very important person” передбачає розміщення Вашої фотографії у каталозі інтим-послуг та надання диспетчером Вашого телефону зацікавленому клієнту. Така собі робота „в елітній сфері секс-бізнесу”. Передбачається своєрідний прокат дівчат – їх доставка в готелі, на квартири, в сауни, на дачі, і навіть – на полювання. Все це так естетично зображено, що можна навіть відчути віртуальну еволюцію вокзальної повії до гейши! Ніяких контрактів! 40% від загального заробітку щоденно вранці. При собі мати медичну довідку (гарантія безпеки для клієнта) та паспорт (обов”язковий документ під час поселення в готелі – „Прем”єр-палац”, „Україна”). Інтригуюча реклама на кінець: „У нас некоторые девушки имеют постоянных клиентов! Каждая из них борется за собственный рейтинг! Возможен профессиональный рост!»

Мрії збуваються: особистий охоронець, авто та квартира на Хрещатику. Вже вкотре обіцяють конфіденційність. Кажу, що я з Житомира. Шукаю роботу з наданням житла! Вперше мені відповідає чоловічий голос! Він виважено вводить мене в курс справ. Вже завтра я можу отримати квартиру на Хрещатику, автомобіль і охоронця, через якого підтримутиму зв»язок з «хазяїном». 30% від заробленої суми щоденно. 70% замовлень виконуються на квартирі, 30% – на вибір клієнта. Про все домовлятиметься і повідомлятиме водій. Графік роботи планується і корегується дівчиною. Детальніша інформація під час зустрічі!
Нещодавно на одному з літературних форумів прочитала: „Ти впізнаєш її у темряві – її яскравий макіяж видно здалеку, і ти не будеш з нею розмовляти – ти тільки спитаєш, скільки вона коштує. Вона скаже тобі свою ціну, а ти або приймеш її, або будеш шукати іншу. Вона – не героїня роману Коельо – вона не стане шукати кохання серед клієнтів – вона просто виконує свою роботу, так само, як її виконує сантехнік”. Обмін думками з цієї теми на форумі закінчився таким коментарем: „Повії включають міліцію до особливої статті витрат, паралельно з витратами на сутенера”.

Я шукаю роботу. Тисячі оголошень. Широкий вибір. Люди пропонують і люди шукають. Люди обирають, адже завжди є вибір. Але саме в цю хвилину чиясь рука набирає номер і чує приємний голос у слухавці, який обіцяє квартиру на Хрещатику, машину та охоронця за невеличку, необтяжливу послугу. У цю хвилину наївна здобич потрапляє на приманку. І так люди полюють на людей.
 

Спонсор допису: Цікавитесь літературою, книгами? Можливо вас зацікавить николай стариков купить книги, за доступною ціною

попередня статтяНікнейми, або так мене звати!
наступна статтяЗ легким паром
Аня Усікhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Копичинецьку громаду об‘є...

Ми знаходимось у потенційно екологічній зоні, подалі від промислових гігантів. Однак, наша громада потопає у стихійному смітті, яким ми дихаємо та п'...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...